22 Nisan 2024 Pazartesi
Ana SayfaManşetİstanbul'un ilk yalı daireli projesi "Vesen Yalıları" Tuzla Mercan'da yükseliyor..

İstanbul’un ilk yalı daireli projesi “Vesen Yalıları” Tuzla Mercan’da yükseliyor..

İller Bankası güvencesi ve Vesen Yapı kalitesiyle, Tuzla’nın sayfiye bölgesi Mercan’da 40 bin 795 metrekarelik arsa alanı üzerinde, denize sıfır konumda, İstanbul’un ilk yalı daireli projesi olarak hayata geçirilecek olan Vesen Yalıları, 8 haziran çarşamba günü gerçekleştirilen bir basın toplantısıyla sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtıldı.

Basın toplantının ardından Emlakdream.com Genel Yayın Yönetmeni Ayla Özer’e projeleri ile ilgili açıklamalarda bulunan Vesen Yapı Genel Müdürü İbrahim Yıldız, İller Bankasına ait arsa üzerinde hasılat paylaşımı modeliyle hayata geçirecekleri Vesen Yalıları projesinin 16 blokta 158 bağımsız bölümden oluşacağını söyledi. 3+1 den 5.5+1’e kadar farklı kat planı ve tiplerde konut seçeneklerinin sunulduğunu belirten Yıldız, Vesen Yalıları’nın bölgenin ilk markalı konut projesi olacağına dikkat çekti.

Projelerinin, İstanbul Boğazı’ndaki yalılar hariç, şehrin ilk yalı daireli projesi olduğunu ifade eden İbrahim Yıldız, Vesen Yalıları’nın tüm alt yapısı hazır ve çevreyle barışık bir proje olduğunu söyledi.

Vesen Yapı hakkında da açıklamalarda bulunan Yıldız, şirketin ilk markalı gayrimenkul projesinin Vesen Yalıları olduğunu, önümüzdeki dönemlerde daha ziyade butik projelere yöneleceklerini kaydetti.

Projenin satış fiyatları ile ilgili de bilgiler veren Yıldız, metrekare satış fiyatlarının 5 bin Dolardan başladığı Vesen Yalıları projesinde konut fiyatlarının 1 milyon 259 bin Dolar ile 3 milyon Dolar arasında değiştiğini kaydetti.

İstanbul’un denize sıfır projesi “Mercan Tuzla Vesen Yalıları” tanıtıldı..

PROJE BİLGİ FORMU

Ayla Özer
Ayla Özer
1969'da Bursa'da doğdu. Evli ve bir kız çocuk sahibi. İlk, orta ve lise eğitimini İnegöl Lisesinde tamamladıktan sonra Uludağ Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümünnden mezun oldu. Öğrencilik yıllarında Bursa'da Barışçı Ajansta müşteri temsilcisi olarak başladığı iş hayatına 1992 yılında Sabah Gazetesi Reklam Satış, TGRT Televizyonu Reklam Müdürlüğü, Vatan Gazetesi Reklam Direktörlüğü olarak devam etti. 2011'de emlakdream.com'uu kuran Ayla Özer halen emlakdream.com'un Yayın Yönetmenidir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI