26 Mart 2023 Pazar
Ana SayfaKonut Projeleriİncek Loft’ta Yaşam 30 Haziranda Başlıyor..

İncek Loft’ta Yaşam 30 Haziranda Başlıyor..

İncek Loft’ta dükkan kiralamak isteyen girişimciler en geç 15 Temmuz akşamına kadar teklif şartnamesini tanıtım ofislerinden temin edebilecek.
 
Ankara’nın cazibe merkezi İncek’te, Akfen İnşaat güvencesiyle yükselen ‘’İncek Loft’’ ta yaşam 30 Haziranda başlıyor. Uluslararası ödüllere sahip Tasarımını ve projesini Tabanlıoğlu Mimarlık firmasının yaptığı, ‘’İncek Loft’’ içerisinde yer alan ’’Alışveriş Kanyonu’’ ile bölgeyi cazibe merkezi haline getiriyor. Önemli markalarının aynı çatı altında toplanacağı, sosyal yaşama da kalite kazandıracak ticari alan bölge halkınında ihtiyaçlarına cevap verecek. Ankara’yı sadece yaşam değil aynı zamanda yatırım merkezi olarakta yükselten projenin en heyecan verici alanlarından biri olan “Alışveriş Kanyonu” kira tekliflerine açıldı. İncek Loftta Ankara'da bir ilk olan gözlem evi, cep sineması, parti evi, hobi atölyesi, çocuk oyun parkı gibi sosyal donatı alanları bulunuyor. 42 mağazanın bulunduğu  Alışveriş Kanyonu olarak isimlendirilen cadde dükkanları ise İncek Loft sakinlerine hizmet vereceği  gibi dışarıdan gelen müşterilerine de açık olacak.
İncek Loft’ta Yaşam 30 Haziran’da başlıyor.
108 bin metrekarelik arsa üzerine inşa edilen 1+1’den 6,5+1’e kadar 71 metrekare ile 562 metrekare arasında değişen büyüklüklerde ve farklı tiplerde 1.199 konuttan oluşan ‘İncek Loft’ ta 30 Haziran 2016 ‘da yaşam başlıyor.
İncek Loft’ta 2 kilometre uzunluğunda yürüyüş ve koşu parkuru, kapalı yüzme havuzu, fitness kulübü, tenis kortu, basketbol ve voleybol sahaları, Ankara’da bir ilk olan profesyonel gözlem evi, cep sineması , hobi odası, çocuklar için oyun parkı gibi sosyal donatı alanları bulunuyor.
 
Rakamlarla İncek Loft

  • Mogan Gölü yanında 108 bin metrekare arazi
  • 1199 konut
  • 20 ve 30 katlı 6 blokta Yüksek Evler; 11 Adet 4 ila 7 katlı Ankara Evleri; 7 adet 6 ila 9 katlı Teras Evleri Blokları.
  • 1+1’den 6,5+1’e kadar farklı tiplerde ve 71 metrekare ile 562 metrekare arasında değişen büyüklüklerde daire seçenekleri
  • İncek Loft’un yüzde  75’i  peyzaj  ve yeşil donatı alanlarına ayrılmış durumda.
  • 1.973 metrekare sosyal donatı alanı
  • 2.065 araçlık otopark alanı

Gökhan Bahadır / Emlakdream.com

Gökhan Bahadır
Gökhan Bahadır
1980 Bursa'nın İnegöl ilçesinde doğdu. İlkokul, ortaöretim ve lise hayatını İnegöl'de tamamladıktan sonra üniversiteyi Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünde okudu. 2011 yılından bu yana Emlakdream.com'da gece editörü olarak görev almaktadır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Ayla Özer
346 YAZI