5 Şubat 2023 Pazar
Ana SayfaKonut ProjeleriID Bodrum Yalıları Küçükbük

ID Bodrum Yalıları Küçükbük

Bodrum Gündoğan Küçükbük burnunda, Apostol adası ve Tavşan adası manzarasına sahip 50 bin metrekarelik alanda Öztek Yapı tarafından hayata geçirilecek olan ID Bodrum projesi 32 yalıdan meydana geliyor.

Projede, büyüklükleri 450 metrekareden 650 metrekareye kadar değişen, 5+1’den, 6,5+1’e kadar birbirinden farklı 11 değişik mimaride müstakil yalı seçenekleri sunuluyor.

Villaların tamamında; deniz gören odalar, geniş ve panoramik salon cephesi, 20 metrekarelik geniş mutfaklar, fonksiyonel alan kullanımları, infinity havuzlar, geniş bahçeler, otoparklar, depo alanları ve yardımcı odaları bulunuyor.

1 kilometrelik sahil şeridi ve yaklaşık 250 metrelik kumsalı olan projede sahilde her ailenin kendisine ait özel cabanası bulunacak. Ayrıca ev sakinleri deniz yoluyla da evlerine ulaşabilecekler.

ID Bodrum, sakinlerine yılın her anında evlere özel buggy, deniz ve kara shuttle, resepsiyon hizmeti, temizlik hizmeti, kuru temizleme hizmeti, alışveriş hizmeti, teslimat ve kurye hizmeti, organizasyon hizmeti, Kids Club, havaalanı VIP transfer hizmetlerini sunacak. Ayrıca butik café-bar, açıkhavada fitness, yoga ve pilates olanakları da bulunacak. Akıllı ev teknolojisi ile evlerinin konforu ev sakinlerinin her zaman kontrolü altında olacak. Isıtma soğutma sistemi, perdeler ve aydınlatmalar uzaktan kumanda edebileceği gibi Consierge servisine de tek tuşla ulaşılabilecek.

Gökhan Bahadır
Gökhan Bahadır
1980 Bursa'nın İnegöl ilçesinde doğdu. İlkokul, ortaöretim ve lise hayatını İnegöl'de tamamladıktan sonra üniversiteyi Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünde okudu. 2011 yılından bu yana Emlakdream.com'da gece editörü olarak görev almaktadır.
RELATED ARTICLES

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Ayla Özer
342 YAZI