4 Haziran 2024 Salı
Ana SayfaKonut ProjeleriFerko Line ofis anlayışına yeni boyut getiriyor

Ferko Line ofis anlayışına yeni boyut getiriyor

İstanbul Kağıthane'de Ferko İnşaat'ın Ferko Line otel ve ofis projesi yükseliyor 
Dört bloktan oluşan Ferko Line projesi bünyesinde  173 oda kapasiteli otel, 192 adet ofis ve 38 adet ticari alan yer alıyor. 

FERKO LINE TANITIM FİLMİ 

Ferko Line'da ticari alanların metrekare satış fiyatı 9 bin dolardan başlarken ofislerin metrekare satış fiyatına ise 11.750 TL bedel biçiliyor. 

Ferko Line projesinin özellikleri

Ferko Line projesi 94 milyon 500 bin TL tutarında yatırımla gerçekleşiyor,

105 bin metrekarelik toplam inşaat alanında 12 katlı 4 bloktan oluşan Ferko Line Otel ve Ofis projesi kapsamında;
Birinci blokta 47 adet ofis, 11 adet dükkan, 2'inci blokta 85 adet ofis 16 adet dükkan, 3'üncü blokta 99 adet ofis, 16 adet dükkan, 4'üncü blokta ise 5 dükkan, 173 odalı Four Points by Sheraton oteli yer alıyor. Ferko Line Kağıthane projesinde toplam 280 adet bağımsız birim bulunuyor.

Ofis alanlarının artıları
Ferko Line, açılabilen geniş camları, cepheye dayalı kolon sistemi, yüksek tavanlı ofisleri, kat bahçeleri ve terasları ile ferah bir ortamda çalışma imkanı sunuyor. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak güçlü altyapısı ve sıra beklemeden rahatça kullanabileceğiniz asansör sistemleri ile de çalışanlarınızın ve şirketinizin iş performansını artırıyor. İş dünyasının tüm ihtiyaçlarını karşılayacak Ferko Line; estetik yatay mimarisi, geleceğe hazır teknolojik altyapısı, Walter Knoll imzalı ofisleri ve Four Points by Sheraton ayrıcalıkları ile iş hayatında konfor ve kalite getiriyor.

Mini golf sahası bile var!
Kağıthane’nin tam merkezinde ana cadde üzerinde 300 metre boyunca uzanan Ferko Line, heykel bahçeleri, yürüyüş yolları ve keyifli mola alanlarıyla huzur dolu bir ortamda çalışmanızı, geniş sosyal olanaklarıyla da tüm ihtiyaçlarınızı arşılamanızı sağlıyor. Ferko Line'da ayrıca Kapalı, açık otopark ve vale hizmeti, 7/24 güvenlik, Uluslararası kalitede toplantı ve seminer salonları, Arşiv ve depolama alanları, Fiber optik altyapı, Revir, bilgi işlem ve teknik hizmet birimleri, Restoran, mağazalar ve günlük ihtiyaçların karşılandığı ticari alanlar, Styled by WALTER KNOLL, Oto yıkama ve elektrikli otomobil şarj üniteleri, Fitness center, Dekovil hattı (Kağıthane-Kemerburgaz raylı sistem), Concierge hizmeti, Mini golf sahası, hobi alanları, bilardo, langırt, dart, satranç, dere kenarı yürüyüş ve mola alanları, ATM’ler bulunuyor. 


Lokasyon
2018'in sonunda tamamlanması plananlanan Kağıthane Cendere Caddesi üzerinde bulunan Ferko Line otel ve ofis projesi Kağıthane'de Plastifay Kimya Endüstrisi A.Ş.'ye ait arsa üzerine inşa ediliyor. Proje TEM'e 2 km, İstanbul Adalet Sarayı'na 5 km, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne 9 km, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 22,5 km, Atatürk Havalimanı'na 28 km ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü 36 kilometre mesafede bulunuyor.

İletişim
Tel: 0212 327 17 36
Web: http://ferko.com.tr/

Nasıl gidilir?
 

PROJE BİLGİ FORMU

Burak Öz
Burak Öz
İstanbul Matbaa Meslek Lisesi, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Fotoğraf Bölümü önlisans, Selçuk Üniversitesi Gazetecilik lisans, Marmara Üniversitesi Genel Gazetecilik yüksek lisans mezunu. 1990'larda öldürülen gazetecileri konu alan yüksek lisans tez çalışması var. Bugüne kadar Hürriyet (staj), BirGün, Karşı gazetelerinde ve çeşitli internet sitelerinde yüzlerce haberi imzalı ve imzasız şekilde yer aldı. Sarı Basın Kartı taşıma hakkını yaklaşık 10 yıl önce kazandı. Orta düzey İngilizce, 10 parmak F klavye, Photoshop bilgisine sahip.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI