21 Mayıs 2024 Salı
Ana SayfaKonut ProjeleriErka Panorama ve Erka Konsept’te Satışlar Başladı

Erka Panorama ve Erka Konsept’te Satışlar Başladı

Erka Grup Yönetim Kurulu Başkanı Erol Karagöz , Yönetim Kurulu Üyesi Bayram Karagöz ve Satış Pazarlama Müdürü Adnan Alper’in ev sahipliğinde düzenlenen toplantıyla, grubun Kağıthane’de kentsel dönüşüm projesi olarak yapmaya başladığı Erka Konsept ve Erka Panorama projeleri tanıtılırken Erka Grup’un devam edecek diğer projeleri hakkında da bilgiler verildi.

BASIN TOPLANTISINI İZLEMEK İÇİN VİDEOYU TIKLAYINIZ

 
Basın toplantısında konuşan Erol Karagöz ‘’Bugün, burada yaptığımız çalışmaların ilk adımlarını Erka Konsept ve Erka Panorama ile atıyoruz.  Ardından Erka Vizyon ve Erka Suadiye projeleri gelecek. 9 ayrı adada  3 yıl içinde  anlaşmaları yapılmış ve ruhsatı alınmış  toplamda 1.400 konut yapacağız. Bu sayıyı 5 yıl içinde 5 bin konuta çıkarmayı ve 1,5 milyar lira ciroya ulaşmayı amaçlıyoruz. Uzun vade de Türkiye’de konut sektörünün önemli oyuncularından biri olmayı hedefliyoruz.’’ dedi.


 
Erka Grup tarafından kentsel dönüşüm projesi olarak Kağıthane’de hayata geçirilecek olan 2 projede toplam 180 daire bulunuyor. Bu projelerden Erka Konsept , 8 bin 360 metrekare büyüklüğündeki arsa üzerinde 1+1 – 2+1 ve 3+1 tipi konutlardan oluşurken diğer proje Erka Panorama, 1.412 metrekarelik bir arsa üzerinde yapılıyor.
 
2018’in nisan ve haziran aylarında konut teslimlerinin yapılmasının planlandığı projelerden, Erka Konsept’te fiyatlar 444 bin liradan ve Erka Panorama’da da fiyatlar 345 bin liradan başlıyor. Her 2 projede de ödemelerin yarısı peşin , yüzde 40’ı 18 ay sonra ve kalan yüzde 10’luk kısmı da teslimler esnasında alınıyor.

PROJE BİLGİ FORMU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI