26 Şubat 2024 Pazartesi
Ana SayfaSektörden HaberlerEmlak Konut GYO, 5 Yeni Arsa Satın Aldı..

Emlak Konut GYO, 5 Yeni Arsa Satın Aldı..

Emlak Konut GYO, geleceğe yönelik strateji ve planları çerçevesinde elindeki konut stoğuna yeni arsalar ekledi. Emlak Konut’un satın alma işlemlerini tamamlayarak stoğa attıkları 5 arsa üzerinde de önümüzdeki dönemde ülke ekonomisine değer katacak önemli projeleri hayata geçirecek.  Emlak Konut GYO, Halkalı’da iki arsayı ve Şişli İlçesine bağlı Nişantaşı’ndaki üç arsayı 2 milyar 277 milyon lira bedelle aldı. Toplam büyüklüğü 959.388 metrekare olan Halkalı’daki iki arsanın satış bedeli 1 milyar 822 milyon lira oldu. Nişantaşı’ndaki toplam 24.468 metrekare olan 3 arsayı ise 455 milyon lira bedelle satın aldı.
 Emlak Konut GYO; Galatasaray Spor Kulübü Derneği’nin mülkiyetinde olan İstanbul Bakırköy İlçesi Florya Mahallesi’nde 22.627 metrekare büyüklüğünde ve İstanbul Beykoz İlçesi Riva Mahallesi’nde 1.076.022 metrekare büyüklüğündeki arsaları üzerinde, G.Saray ile birlikte proje geliştirmek amacıyla bir protokol anlaşması imzalandı. Emlak Konut GYO bu protokol anlaşmasını bugün öğle saatlerinde Kamuoyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) bildirdi.

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi olan Emlak Konut GYO’nun arsalar üzerinde geliştireceği projenin toplam arsa değeri 508,729,251.72 TL olarak açıklandı. 

PROJE BİLGİ FORMU

Gökhan Bahadır
Gökhan Bahadır
1980 Bursa'nın İnegöl ilçesinde doğdu. İlkokul, ortaöretim ve lise hayatını İnegöl'de tamamladıktan sonra üniversiteyi Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünde okudu. 2011 yılından bu yana Emlakdream.com'da gece editörü olarak görev almaktadır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
360 YAZI