8 Temmuz 2024 Pazartesi
Ana SayfaVideolarBasın ToplantılarıDoğayla iç içe yaşam fırsatı.. Verra Suites Beykoz..

Doğayla iç içe yaşam fırsatı.. Verra Suites Beykoz..

Beykoz Çubuklu’da doğayla iç içe yaşam fırsatı sunacak olan Tabanlıoğlu Mimarlık tasarımıyla Tüfekçioğlu Grup tarafından hayata geçirilecek olan Verra Suites Beykoz projesinde lansman satışları başladı.

Verra Suites Beykoz projesinin yatırımcılara ve sektör temsilcilerine tanıtıldığı basın toplantısı; 20 kasım 2018 tarihinde Tüfekçioğlu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Tüfekçioğlu, Tüfekçioğlu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Eray Tüfekçioğlu ve Tabanlıoğlu Mimarlık Kurucu Ortaklarından Melkan Gürsel ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Toplantının açılışında bir konuşma yapan Yücel Tüfekçioğlu Ankara merkezli Tüfekçioğlu Grup’un yarım asırdan bu yana inşaat projeleri yaptığını belirterek Verra Suites ile birlikte İstanbul’da ilk defa bir gayrimenkul projesi yapacaklarını ve bu nedenle dolayı çok heyecanlı ve mutlu olduklarını söyledi. Projenin detaylarına girmeden önce Tüfekçioğlu Grup hakkında bilgilendirmeler yapan Yücel Tüfekçioğlu; ailesinin 1936 yılında Kayseri’den Ankara’ya geldiklerini belirterek 1965 yılında kurulan firmayı üçüncü nesil olarak ileriye taşımayı hedeflediklerini söyledi. Ankara’da hayata geçirdikleri projelerinde yatay mimaride ve az sayıda konutlardan oluşmasına özellikle dikkat ettiklerini dile getiren Tüfekçioğlu kendilerinden konut alan müşterilerinin memnuniyetinde çok seçici olduklarını ifade etti. İnşaat sektörü dışında mobilya sektöründe de faaliyetlerde bulunduklarına dikkat çeken Tüfekçioğlu 10 bin metrekare kapalı ve 22 bin metrekare açık alanda hizmet verdiklerini açıklayarak genelde rezidanslar, villalar, üniversite binaları, hastaneler ve nitelikli projeler için ahşap konstrüksiyonlar yaptıklarını belirtti. Yapımı devam eden Cumhurbaşkanlığı Senfono Orkestrası Binası’nın ahşap işlerinin de kendileri tarafından yapıldığını aktaran Tüfekçioğlu başta Suudi Arabistan olmak üzere körfezdeki bazı ülkeler ile Rusya’da da işleri bulunduğunu söyleyerek yeni AKM projesi ile ilgili olarak çalışmalarının da olduğunu bilgisini paylaştı. Ankara’da 2 tane de öğrenci yurdu binaları olduğunu belirten Tüfekçioğlu burada öğrencilere 5 yıldızlı otel konforunda hizmet verildiğini söyledi.

Tüfekçioğlu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Tüfekçioğlu

İstanbul’a adım atacakları lk projeleri olan Verra Suites’in arsasını 8 yıl önce aldıklarını belirten Tüfekçioğlu 26 konuttan meydana gelen projenin yaklaşık 100 milyon liralık yatırım değerine sahip olduğunu söyledi.

Vella Suites Beykoz’daki her bir konut birbirinden farklı özellikler taşıyor

Basın toplantısında bir konuşma yapan Melkan Gürsel; Tüfekçioğlu Grubu ile birlikte hayata geçirdikleri bu özel projede yer alan 26 konutun her birinin birbirinden farklı plan ve özellikleri olduğunu söyleyerek konutların her birinin geniş açılarda Boğaz ve orman manzarasına sahip olması amacıyla bloklar en hakim açıları sağlayacak eksenlerde araziye yerleştirildiğini ifade edip “Manzara ve doğa ile içiçe bir iç mekan anlayışıyla, tüm birimler gündüz-yoğun ve gece-yoğun kullanım işlevlerine göre planlandı. Bu iç mekan kurgusunun mimari yansıması olarak teras ve balkonların farklı noktalarda kazandırdığı hareket sayesinde, dinamik bir cephe elde edildi” dedi.

Vella Suites Beykoz’da proje özellikleri ve satış fiyatları

Her biri farklı kat planına sahip konutlarda satış fiyatları 1.900.000 TL’den başlıyor. Yüzde 1 KDV avantajına sahip projenin yüzde 25’inin satışı gerçekleştirilmiş durumda. Brüt alanları 140 ile 337 metrekare arasında değişen ve 2+1, 3+1 ve 4+1 kat planlarında dairelerden oluşan projede konut teslimlerinin 18 ay sonra yapılması planlanıyor. Deniz ve orman manzarasına hakim olan projede son katlardaki daireler geniş terasları ve jakuzileriyle ön plana çıkıyor.

PROJE BİLGİ FORMU

Ayla Özer
Ayla Özer
1969'da Bursa'da doğdu. Evli ve bir kız çocuk sahibi. İlk, orta ve lise eğitimini İnegöl Lisesinde tamamladıktan sonra Uludağ Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümünnden mezun oldu. Öğrencilik yıllarında Bursa'da Barışçı Ajansta müşteri temsilcisi olarak başladığı iş hayatına 1992 yılında Sabah Gazetesi Reklam Satış, TGRT Televizyonu Reklam Müdürlüğü, Vatan Gazetesi Reklam Direktörlüğü olarak devam etti. 2011'de emlakdream.com'uu kuran Ayla Özer halen emlakdream.com'un Yayın Yönetmenidir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI