20 Mayıs 2024 Pazartesi
Ana SayfaKonut ProjeleriDeniz İstanbul benzersiz konseptiyle adından söz ettirmeye devam ediyor

Deniz İstanbul benzersiz konseptiyle adından söz ettirmeye devam ediyor

Beylikdüzü Yakuplu sahilinde Keleşoğlu Holding tarafından hayata geçirilen  Deniz İstanbul projesi gayrimenkul sektöründe benzersiz konsepti ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Deniz İstanbul, denize cephe 1.500 dönüm arazi üzerinde deniz manzaralı konut alanları, okul (anaokulu, ilköğretim ve lise), cadde mağazaları, 250 yataklı hastane, 5 yıldızlı otel, 180 mağaza kapasiteli AVM, deniz kenarı kafe ve restoranlarıyla tam bir şehir hayatı sunuyor.
Deniz İstanbul projesinde, Mercan Konakları, Marina Evleri ve Kalyon Evleri 372 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Projenin özellikleri
Deniz İstanbul, konut alanları, okul, hastane, 5 yıldızlı otel, alışveriş ve yaşam merkezi, deniz kenarı kafe&restoranlar bir buçuk kilometrelik sahil şeridi ve sosyal imkanları ile büyük bir sahil kasabası özelliği taşıyor. Denizİstanbul, yeşili ve maviyi bir arada bulacağınız ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.  100 metreye varan vadi yapısı ve denize doğru güney yönlenimi avantajı ile yeşil ve mavinin iç içe geçtiği Deniz İstanbul, 4.619 adet konut ve 330 adet villadan oluşuyor.


Sosyal donatılar
Keleşoğlu, Deniz İstanbul projesinin sosyal donatılar açısından da zengilikler sunuyor. Projede cafe, restoran, mağazalar, güvenlik, otopark, sauna, yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, yürüyüş alanları, basketbol sahası, tenis kortu, voleybol sahası, fitness salonu, hamam, spa, squash, yazlık sinema ve sauna yer alıyor.

Lokasyon
Denizİstanbul lokasyon olarak Atatürk Havalimanı’na 17 kilometre, Taksim'e 30 kilometre, Deniz Otobüsü İskelesi'ne 7 kilometre mesafede konumlanıyor.
Proje hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki formu doldurun.

Haritada yeri

Proje hakkında detaylı bilgi edinmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

PROJE BİLGİ FORMU

Burak Öz
Burak Öz
İstanbul Matbaa Meslek Lisesi, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Fotoğraf Bölümü önlisans, Selçuk Üniversitesi Gazetecilik lisans, Marmara Üniversitesi Genel Gazetecilik yüksek lisans mezunu. 1990'larda öldürülen gazetecileri konu alan yüksek lisans tez çalışması var. Bugüne kadar Hürriyet (staj), BirGün, Karşı gazetelerinde ve çeşitli internet sitelerinde yüzlerce haberi imzalı ve imzasız şekilde yer aldı. Sarı Basın Kartı taşıma hakkını yaklaşık 10 yıl önce kazandı. Orta düzey İngilizce, 10 parmak F klavye, Photoshop bilgisine sahip.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI