Ana Sayfa Etiketler Deniz istanbul

Etiket: deniz istanbul

Keleşoğlu Holding tarafından hayata geçirilen Deniz İstanbul projesi gayrimenkul sektöründe benzersiz konseptiyle adından söz ettirmeye devam ediyor.
Deniz İstanbul projesinde, Mercan Konakları, Marina Evleri ve Kalyon Evleri 372 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.
Deniz İstanbul projesinde marinadan, yazlık sinemaya, restoranlardan, hamama, basket sahasından, squasha zengin donatılar sunuluyor.
İstanbul'un yeni sahil kasabası Deniz İstanbul'da Nisan 2017 fiyatlarına göre evler 372 bin TL'den başlıyor. Projede sunulan avantajlı ödeme seçenekleri de devam ediyor.
İstanbul'un sahil kasabası Deniz İstanbul'da az katlı sakin ve seçkin yaşama fırsat tanıyan Mercan ve Kalyon Evleri satışları devam ediyor.
Önünde 550 yat kapasiteli marina bulunan Deniz İstanbul'da su sporlarından atçılığa birçok olanak yer alıyor.
Keleşoğlu Holding tarafından Beylikdüzü'nde hayata geçirilen dev proje Deniz İstanbul'da peşin alımlarda indirim devam ediyor.
İstanbul Beylikdüzü Yakuplu’da yaşam bulan Deniz İstanbul projesi yatırımcısına çok kazandıracak bir proje profili taşıyor.
Sosyal donatılarıyla oldukça zengin bir proje olan yeşile ve denize doyacağınız Denizistanbul projesinde yazlık sinema keyfi de sunuluyor.
Denizİstanbul’da Kanyon Evleri’nde yaşam başladı, Mercan Konakları ve Marina Evlerinde ise yaşam bu yıl sonbahar ve kışa başlıyor.
Yakuplu’da hayata geçen Denizİstanbul projesi deniziyle olduğu kadar yeşil alanlarıyla da göz dolduruyor. İstanbul’da kişi başına 3 metrekare yeşil alan düşerken Denizİstanbul’da bu rakam 17 metrekare.
İstanbul Yakuplu Sahilinde yer alan Deniz İstanbul'da villa satışları kampanyalı fiyatları devam ediyor.
Redac & Emlakchi Real Estate Proje Pazarlama ve Satış CEO'su Bilge Özdemir; Emlakdream.com “Bölgesel Rapor“ takipçileri için, Beylikdüzü’nün sahil ile buluşma noktası olan YAKUPLU bölgesinin gelişen yüzünü ziyaret edip “bölge & projelerin“ analizi ve öngörülerinde bulundu...
Keleşoğlu Holding Yönetim Kurulu Üyesi Dursun Keleş, Denizİstanbul ve yeni projeleriyle ilgili merak edilenleri emlakdream.com açıkladı.
Deniz İstanbul projesini hayata geçiren Keleşoğlu İnşaat uygun ödeme imkanları sunuyor.
İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü İlçesinde Yakuplu mevkiinde yapımı devam eden Deniz İstanbul projesi Mercan Konakları etabında kasım ayı itibarıyla satış fiyatları, ödeme planı, teslim tarihi ve genel bilgiler haberimizde.
İstanbul'un en büyük sahil kasabası Deniz İstanbul'da 60 ay vadede %0.42 vade farkı ile konut sahibi olmak mümkün.
Beylikdüzü Yakuplu’da yapımı devam eden Deniz İstanbul projesinin 6 etabından biri olan Kalyon Evleri’nde; güncel fiyatlar , genel bilgiler , teslim tarihi , ödeme planı , kat planları , kim yapıyor , nerede yapıyor sorularınızın cevapları haberimizde..
Deniz İstanbul'un Mercan Konakları etabında; satış fiyatları, ödeme planı, genel bilgiler, resimler, teslim tarihi, kat planları, kim yapıyor, nerede yapıyor sorularının cevapları haberimizde..
Az katlı apartman konsepti olarak satışa çıkan Mercan Konakları, Deniz İstanbul projesinin 6 etabından biri. Projede peşin alımlarda yüzde 10 indirim uygulanıyor. Projede fiyatlar 326 bin liradan başlıyor.

YAZARLAR

Ayla Özer
62 YAZI