21 Mayıs 2024 Salı
Ana SayfaKonut ProjeleriDKY Sahil, lokasyonuyla cezbediyor

DKY Sahil, lokasyonuyla cezbediyor

DKY İnşaat tarafından Kartal'da hayata geçirilecek DKY Sahil yeşil ve mavinin buluştuğu cezbedici bir lokasyonda yer alıyor. DKY Sahil, Anadolu Yakası'nın seçkin AVM'lerine, hastanelerine, üniversite ve eğitim kurumlarına komşu konumda bulunuyor. 
İstanbul'un yeni iş merkezlerinden Kartal'da hayat bulan bu eşsiz proje, ulusal ve uluslararası firmaların yönetim merkezlerine, bankacılık üslerine, Tuzla Tersanesi ve Kartal Adalet Sarayı'na çok yakın bir lokasyonda bulunuyor.

5 bin metrekarelik arsa üzerinde 240 milyon TL yatırım bedeliyle kentsel dönüşüm projesi olarak hayata geçirilecek olan DKY Sahil projesi 5 blokta 2+1.5 – 3+1.5 ve 4+1.5 seçeneklerinden oluşan 138 daire yer alıyor. Tüm dairelerin sahip olduğu bu göz kamaştırıcı, panoramik manzara, huzur dolu bir ev yaşamının kapılarını aralıyor.
Büyüklükleri 128 ile 328 metrekare arasında değişen dairelerde lansman dönemine özel olarak Metrekare satış fiyatları 7 bin 900 Liradan başlıyor. Projeden, 60 ay "sıfır faiz" veya 120 ay 0.45 vade farkı oranıyla yatırım yapma fırsatı bulunuyor. Peşin alınlarda yüzde 11 artı yüzde 9 indirim uygulanıyor. Peşin fiyatına DKY bünyesinde taksit imkanı da tanınıyor.

Donatılar
DKY Sahil yemyeşil parklar, çiçek bahçeleri, yürüyüş ve bisiklet yolları, koşu parkurları, çocuk oyun alanları ve yeme-içme mekanlarıyla ünlü sahil yolunda hayata geçiyor.
Kadıköy'den Tuzla'ya uzanan 12 km'lik sahil yolu, İstanbulun en güzel lokasyonlarının başında geliyor

Lokasyon
Kartal Sahil Yolu'nda yükselen DKY Sahil, aynı zamanda E-5, TEM, Minibüs Caddesi, Metro ve Marmaray İstasyonu ile Deniz Otobüsü İskelesi'ne yakın bir konumda hayata geçiyor. 
Kısa süre içinde hizmete açılacak olan Gebze-Halkalı Raylı Sistemi'ne Sabiha Gökçen Havaalanı ve Osmangazi Köprüsü'ne kolay ulaşım sunuyor.
DKY Sahil projesi ile ilgili detaylı bilgi için aşağıdaki formu doldurunuz.

PROJE BİLGİ FORMU

Burak Öz
Burak Öz
İstanbul Matbaa Meslek Lisesi, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Fotoğraf Bölümü önlisans, Selçuk Üniversitesi Gazetecilik lisans, Marmara Üniversitesi Genel Gazetecilik yüksek lisans mezunu. 1990'larda öldürülen gazetecileri konu alan yüksek lisans tez çalışması var. Bugüne kadar Hürriyet (staj), BirGün, Karşı gazetelerinde ve çeşitli internet sitelerinde yüzlerce haberi imzalı ve imzasız şekilde yer aldı. Sarı Basın Kartı taşıma hakkını yaklaşık 10 yıl önce kazandı. Orta düzey İngilizce, 10 parmak F klavye, Photoshop bilgisine sahip.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI