20 Mayıs 2024 Pazartesi
Ana SayfaVideolarEmlakdream.tvBakyapı'dan yeni projeler yeni kampanyayla geliyor

Bakyapı’dan yeni projeler yeni kampanyayla geliyor

Bakyapı Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Bakgör, Mayıs ayından itibaren ses getirecek yeni bir kampanya başlatacaklarını açıkladı.  


Bakyapı Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Bakgör, Mayıs ayından itibaren ses getirecek yeni bir kampanya başlatacaklarını açıkladı.

“Huzurlu Yaşam Alanları” sloganıyla yola çıkan Bakyapı tarafından Bursa’da hayata geçirilen “Prestij Gold”, “Prestij Park Bulvar” ve “Bakyapı Prestij Optimum Alışveriş Merkezi” projelerinin tanıtımı yapıldı.

Bakgör, lansmanın ardından emlakdream.com’a yaptığı açıklamada, Bursa’da bugüne kadar 15 bin civarı konut yaptıklarını söyledi.

“Projelerin toplam değeri 1 milyar 450 milyon TL”

Şimdi de yeni projelerinin tanıtımını yaptıklarını anlatan Bakgör, “Bu projelerde toplam 4 bin 100 konut, 300 ticari alan var. Projemizdeki satış rakamlarını da paylaştık. Bu projelerin toplam 1 milyar 450 milyon liralık yatırım değeri var.” dedi.

Bakgör, projelerin detayı hakkında ise şu bilgileri verdi:

“2017’in ortalarına başladığımız Prestij Hayat projesi var. bin 516 konut ve 40 civarı ticari alandan oluşuyor. Prestij Optimum projesinde 990 konut ve 110 ticari alandan oluşuyor. Prestij Park Bulvar projesinde bin 100 konut ve 50 bağımsız bölüm var. AVM projesi ve Prestij Gold diye Nilüfer’de 252 konutluk proje yapacağız. Planlanan başka proje şu an  yok.”

Müşterilerin kendilerine karşı bir güven ve bağlılığı oluştuğunu dile getiren Bakgör, “Detaylara sadık kalmamız, örnek daireleri yaparak projeler başlıyoruz. Buna bağlı kalmamız bizi ayrıştırıyor. Bir markalaşma süreci önemli. Bunu sağlamak için sözlerinizi yerine getirmeniz, her şeyi sunarak sonuçlandırıyoruz. Müşteri de bunu beğeniyor.” diye konuştu.

“Mayıs’ta yeni kampanya geliyor”

Veysel Bakgör, Bursa piyasasında fiyatlarda belirleyici bir rolleri olduğunu kaydederek, “Metrekare fiyatları 3 bin lira civarında seyrediyor. Prestij Gold’da fiyatlar biraz daha fazla. Ulusal kampanya 84 ay vade farksız kampanyasına Bursa’da katılan tek firmayız. Kampanyada 1 Şubat’tan bugüne kadar 300’e yakın konut satışımız oldu. Bu dönemde çok iyi bir rakam bu. Bu kampana bitiyor. Mayıs’ta ses getirecek bir kampanya başlatacağız.” şeklinde konuştu.

Satışların iyi gittiğini belirten Bakgör, “Kentsel dönüşümle alakalı bir arz fazlası var. Belirsizlikler de var. Seçim dönemiyle bu atlatıldı gibi Seçimler atlatılınca ülkenin önü açık. Turizmle birlikte Bursa’da bir hareket olacaktır.” ifadelerini kullandı.

 

 

 

PROJE BİLGİ FORMU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI