3 Haziran 2024 Pazartesi
Ana SayfaManşetBahçeli ev konseptinin öncü markası Dekar'dan yatırım atağı..

Bahçeli ev konseptinin öncü markası Dekar’dan yatırım atağı..

Bu sene kuruluşunun 15. yılını kutlamaya hazırlanan markalı bahçeli ev konseptinin öncü şirketlerinden Dekar Yapı, 2.9 milyar liralık yatırım değerine sahip 4 yeni projesini hayata geçiriyor.

Dekar Yapı’nın Sarıyer’deki Dekar Uskumruköy ile Bahçeşehir’deki Dekar Şehirlibahçe projeleri satışa çıktı. Dekar Zekeriyaköy ve Dekar Kemerburgaz projeleri ise yılın son çeyreğinde satışa sunulacak.

Şirketin yeni projeleri ve hali hazırda devam eden projeleriyle ilgili son durumlar, 10 haziranda gerçekleştirilen bir basın toplantısıyla sektör temsilcilerine ve yatırımcılara anlatıldı.

Basın toplantısının ardından Emlakdream.com Genel Yayın Yönetmeni Ayla Özer’e açıklamalarda bulunan Dekar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Salih Kuzu, yeni projeler hakkında şu açıklamalarda bulundu:

4 projemizden ikisini satışa sunduk. Bunlardan biri Sarıyer’deki Dekar Uskumruköy projemiz. 450 milyon TL yatırımla 25 bin 800 metrekare bir arazi üzerinde 27 blokta 63 bahçeli evden oluşacak. 2+1’den 4+1’e kadar farklı bahçeli ev seçeneklerinin yer alacağı projede zengin sosyal imkânlar da mevcut. Proje, Sarıyer-Uskumruköy’de doğa ile içi içe konumu itibarıyla çok değerli bir lokasyonda yer alıyor. 12 ay sonra tamamlanması planlanan projemizde metrekare satış fiyatları 60 bin TL’den başlıyor.

Satışa sunduğumuz diğer projemiz Dekar Şehirbahçe ise Bahçeşehir’de bulunuyor. Bu bölgede yapacağımız 7. proje olan Şehirlibahçe, 1 milyar 750 milyon TL yatırım değerine sahip. 41 bin metrekare büyüklüğündeki arazi üzerinde 51 blok halinde tasarladığımız, 2+1’den 4+1’e kadar farklı büyüklükte 181 bahçeli ev yer alacak. Etaplar halinde yapacağımız projenin ilk etabının 12 ay sonra tamamlanmasını hedefliyoruz. Projede metrekare satış fiyatları 40 bin liradan başlıyor.

Dekar Zekeriyaköy ve Dekar Kemerburgaz projelerini ise yılın son çeyreğinde satışa çıkmayı hedefliyoruz.”

Dekar Yapı’dan 4 yeni proje müjdesi..

PROJE BİLGİ FORMU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI