20 Mayıs 2024 Pazartesi
Ana SayfaManşetAvrupa'nın "En iyi Ofis Mimarisi" ödülü Vadikoru'nun oldu..

Avrupa’nın “En iyi Ofis Mimarisi” ödülü Vadikoru’nun oldu..

Vadikoru; Londra'dan ödülle dönüyor. European Property Awards’ın "En İyi Ofis Mimarisi" kategorisinde mimari tasarımını Murat Kader'in yaptığı Vadikoru projesi ödüle layık görüldü.

Vadikoru’dan güzel haber..

Bu yıl 26’ncısı düzenlenen ve Londra’da yapılan gala gecesiyle kazanan projelerin ödüllerinin verildiği European Property Awards’dan “En İyi Ofis Mimari” kategorisinde ödül; mimari tasarımının ünlü mimar Murat Kurum‘un kurucu ortağı olduğu iki design group tarafından yapıldığı ve Invest İnşaat tarafından hayata geçirilen Vadikoru karma projesine verildi.

19 eylülde gerçekleştirilen basın toplantısıyla sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtılmasının ardından lansman satışlarının başladığı Vadikoru projesi; 200 milyon liralık yatırım değeriyle Ayazağa’da 20 bin metrekare arsa ve 85 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde yükseliyor. Projede 242 daire, 84 ofis ve 12 ticari ünite inşa edilecek.

Alınan ödülle ilgili olarak çok gurur duyduklarını ve mutlu olduklarını söyleyen Invest İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Uçar yaptığı açıklamayla; “Türkiye’de çok büyük işlere imza atmış ve uluslararası boyutta övgüler almış İkidesign ve kurucusu olan Murat Kader ile çalışmaktan büyük gurur duyuyoruz. Vadikoru başından beri gözbebeğimiz dediğimiz bizim için çok önemli bir proje. Bu önemli projenin uluslararası arenada saygın bir ödüle layık görülmesi bizi mutlu etmenin ötesinde işimizi iyi yaptığımızın da bir kanıtı. Dünyanın dört bir yanından katılan projeler arasından sıyrılarak kazandığımız bu ödülle ülkemizin sektördeki başarısını uluslararası alanda göstermiş olduk. Vadikoru’yu dünya standartlarını hedef alarak tasarlarken; sosyal yaşamda ayrıcalıklar sunan ve aynı zamanda modern iş yaşamının tüm ihtiyaçlarını barındıran bir proje olmasına özen gösterdik. Hayata geçirilen dev projelerle son dönemin en hızlı yükselişine sahip olan sektörümüz, bu gibi ödüllerle var olan değerini katlıyor. 200 milyon TL’lik yatırım ile sanayi dönüşümü olarak geliştirdiğimiz Vadikoru projemizle biz; hem bölgeye hem yatırımcısına hem de sektörümüze kazandırmayı hedefledik. Bugün geldiğimiz noktada hedeflerimizi yakaladığımızı düşünüyorum.” dedi.

 

PROJE BİLGİ FORMU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI