9 Şubat 2023 Perşembe
Ana SayfaKonut ProjeleriOptimist Residence tanıtım filmi

Optimist Residence tanıtım filmi

Mist İnşaat’ın dönüşümün ve değişimin merkezi Kadıköy Fikirtepede  hayata geçirdiği Optimist Residence Projesi 43 adeti 1+0,  322 adeti 1+1,113 adeti 2+172 adeti 3+1,4 adeti ise 4+1 olmak üzere toplam 554 daireli proje olarak inşa ediliyor.Projede 56 adet ticari ünite ile günlük yaşamın ihtiyaçlarına cevap verecek.

Optimist Residence Projesinde  sosyal alanlar basık ve kapalı alanlarda değil ferah ve manzaralı mekanlarda çözümlenerek insan odaklı bir proje hayata geçirildi.

Ulaşım ,eğitim ve sağlık olanaklarının içinde İstanbul’un gözbebeği olacak proje

Yüzlerce yıllık inşaat geçmişine sahip Ekşioğlu ailesinin yenilikçi temsilcileri İmdat Ekşi ve oğulları  Muhammet Ali ,Hüseyin Salih Ekşi tarafından kurulan Mist İnşaat İstanbul’a    yenilikçi vizyonu ile İstanbul’da dönüşüme yeni bir bakış açısı getiriyor.

Dünyanın en iyi mimarlık firmaları arasında gösterilen RMGM Mimarlık tarafından tasarlanan Optimist residence Fikirtepenin en hareketli noktasında İstanbul’un gerçek güzelliğini en iyi gören noktada hayata geçiyor.

Her ihtiyaca cevap veren sosyal olanakların olduğu proje dikey bahçe konsepti ile dikkat çekiyor.Geleneksel Osmanlı mimarisinin en önemli özelliklerinden olan cumbalar moden mimari bakış açısıyla geleceğe taşınıyor.

Ulaşımın merkezinde olan proje 3.40 bürüt 3.20 metre tavan yüksekliği ile sadece metrekare değil yüksek tavan hacmi ile standart daireden daha fazlasına sahip.

RELATED ARTICLES

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Ayla Özer
342 YAZI