Ana Sayfa Etiketler İki Design Group

Etiket: İki Design Group

Vadikoru'dan güzel haber.. Bu yıl 26'ncısı düzenlenen ve Londra'da yapılan gala gecesiyle kazanan projelerin ödüllerinin verildiği European Property Awards’dan "En İyi Ofis Mimari" kategorisinde ödül; mimari tasarımının ünlü mimar Murat Kurum'un kurucu ortağı olduğu iki design group tarafından yapıldığı ve Invest İnşaat tarafından hayata geçirilen Vadikoru karma projesine verildi. 19 eylülde gerçekleştirilen...
Bu sene 26’ncı kez düzenlenen International Property Awards 2017’nin Avrupa ayağı olan European Property Awards’un (Avrupa Gayrimenkul Ödülleri) kazananların ödüllerinin verildiği gala gecesi, 26 Ekim 2017 tarihinde Londra Royal Lancaster Otel’de düzenlendi. International Property Awards’ın, pek çok farklı disiplinden uzmanı bir araya getiren 70 kişilik uluslararası jürisi tarafından yapılan...
Property Awards (Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri) 2016-2017 sonuçlarına göre; En İyi Karma Kullanımlı Proje İç Mimari Tasarımı, En İyi Örnek Daire İç Mimari Tasarımı ve En İyi Gayrimenkul Pazarlaması kategorilerinde ödül alan Piyalepaşa İstanbul gecenin yıldızı oldu.
Dünyanın tanınmış mimarlık şirketleri arasında olan İki Design Group, Asya Pasifik Property Awards’tan ödülle döndü. Azerbaycan’da gerçekleştirdiği Gümrük Akademisi projesinde imzası bulunan Murat Kader, bu projesi ile ödüllerine bir yenisini daha eklemiş oldu.
İki Design Group Yönetici Ortağı Yüksek Mimar Murat Kader, Piyalepaşa İstanbul projesinin detaylarını Emlakdream.com’da paylaştı.
İki Design Group'un sahibi Murat Kader, gayrimenkul sektörü ile ilgili konuştu.

YAZARLAR

Ayla Özer
62 YAZI