Ana Sayfa Etiketler Bahattin Uçar

Etiket: Bahattin Uçar

Kârlı bir yatırım fırsatı sunan "Avrupa'nın En İyi Ofis Projesi" ödüllü karma proje Vadikoru'da lansmana özel fırsatlar devam ediyor. 3 tarafı Belgrad Ormanları ile çevrili olan Vadikoru hem şehrin merkezinde hem de doğanın yanıbaşında yaşama keyfini birlikte sunuyor.
Vadikoru'dan güzel haber.. Bu yıl 26'ncısı düzenlenen ve Londra'da yapılan gala gecesiyle kazanan projelerin ödüllerinin verildiği European Property Awards’dan "En İyi Ofis Mimari" kategorisinde ödül; mimari tasarımının ünlü mimar Murat Kurum'un kurucu ortağı olduğu iki design group tarafından yapıldığı ve Invest İnşaat tarafından hayata geçirilen Vadikoru karma projesine verildi. 19 eylülde gerçekleştirilen...
http://www.emlakdream.com/haber/invest-insaat-vadikoru-yu-satisa-sundu/85459 İnvest İnşaat, 19 Eylül salı günü düzenlediği basın toplantısıyla Vadikoru'yu sa...
Invest İnşaat, düzenlediği basın toplantısıyla Ayazağa'da satışa çıkan Vadikoru projesini tanıttı. Basın toplantısı ardından Invest İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Uçar emlakdream.com'a konuştu.
4. nesil alışveriş merkezi olan Vadistanbul AVM yüzde 75 dolulukla açıldı…
Önümüzdeki 3 yıllık dönem içinde 1 milyar Liralık yatırımla 5 projeyi hayata geçirecek olan Invest İnşaat 4 bin kişiye istihdam yaratmış olacak.
Invest Grup'un gayrimenkul projeleri firması İnvest İnşaat 3 yıl içinde 1 milyar TL yatırım yaparak 5 projeye imza atmaya hazırlanıyor.
Artaş İnşaat - İnvest İnşaat'ın ortaklığında hayata geçirilen Vadistanbul projesinin 2. etabı Vadistanbul Bulvar etabında sona yaklaşıldı. Süleyman Çetinsaya ve Bahattin Uçar projede gelinen son noktayı basın mensupları ile paylaştı.
Vadistanbul projesini hayata geçiren Artaş İnşaat ve İnvest İnşaat başkanları Süleyman Çetinsaya ve Bahattin Uçar düzenledikleri toplantıda basın mensupların...
Cityscape Türkiye Gayrimenkul Fuarında Vadistanbul projesinin standında proje ortaklarından İnvest İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Uçar ile görüştük. Vadistanbul 3. Etapta 45 günde 210 konut satıldı Cityscpe fuarı bizim inşat sektöründe geldiğimiz noktayı gösteriyor diyen Uçar “Ülkemizde çok güzel projeler yapılıyor .Gelen ziyaretçilere baktığımızda ağırlıkta Körfez ülkelerinden olsa da Orta...
Cityscape Türkiye Gayrimenkul Fuarında Vadistanbul projesinin standında proje ortaklarından İnvest İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Uçar ile görüştük.

YAZARLAR

Ayla Özer
83 YAZI0 YORUM
Bilge Özdemir
103 YAZI0 YORUM
Soner Keleş
14 YAZI0 YORUM