Avrupalı Türkler aradığı güveni TURYAP’ta buldu..

0

8-10 şubat tarihleri arasında Almanya’nın Düsseldorf kentinde gerçekleştirilen Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı’na katılan TURYAP; 3 gün süren fuar boyunca yaklaşık 1000 kişiyi ağırlayarak en çok ilgi gören stantlardan biri oldu.

Bu sene 34. kuruluş yılını kutlayan, yurt içi ve yurt dışında franchise şubeleriyle faaliyetlerine devam eden gayrimenkul pazarlama sektörünün deneyimli şirketi TURYAP fuara; Almanya Mannheim, UK Master Franchise, Londra Wood Green, Atina, İsviçre Lucerne, İzmir, Bodrum, İstanbul, Konya, Balıkesir, Ankara, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti olmak üzere toplam 12 temsilciliği ile katıldı.

TURYAP’tan yatırım güvencesi garantisi

Yurt dışında yaşayan ve maddi birikimlerini ana vatanlarında bir gayrimenkul yatırımında değerlendirmek isteyen ama bu konuda güven sorunu olan vatandaşlarla yüz yüze görüşen TURYAP; kendi temsilcilikleri aracılığıyla emlak alındığında kandırılmayacaklarını garanti edilerek “yanıldığınız ortaya çıkarsa zararınızı karşılayacağız” mesajı verildi.

Türkiye’de 300’e yakın franchise ofisleri olduğunu, Şimdi de yönlerini dünyaya döndürdüklerini söyleyen Turyap Yönetim Kurulu Başkanı Azmi Sarıbay; yurt dışında şu an itibari ile Kıbrıs’ta iki temsilcilik, Yunanistan Atina , Romanya ,Amerika Miami, Hollanda Rotterdam ,Belçika Bruksel , İngiltere Londra Wood Green , Birleşik Krallık Master Franchise, Almanya Mannheim temsilcilikleri ile operasyonlarımıza devam ederken yakın zamanda açılacak olan TURYAP Ukrayna-Odessa , Karadağ-Budva ve İsviçre Lucerne temsilcilikleri ile yurt dışında hizmet ağlarını büyütmeye devam ettiklerini söyledi.

TURYAP olarak sihirli kelimelerinin “Güven” olduğunu ifade eden Sarıbay; “Biz binlerce gayrimenkulün satışına aracılık ederken hiç kimsenin yanılmasına müsaade etmedik. Yurt dışında yaşayan vatandaşlarımızın Türkiye’den emlak alma durumunda asla kandırılmayacağını garanti ediyoruz. Dünyanın birçok ülkesinde Türkler var. Türkiye’de her yerde, dünyada birçok noktada da biz varız. Yurt dışındaki Türkler maalesef suistimal edilmişler. Emlak alırken kandırılmayacaksınız, size tapu yapılırken bizim hukuk ve mali müşavirimiz eşlik edecek. Temiz tapu almanızı sağlayacağız. Sonrasında isterseniz sizin adınıza kiraya vereceğiz, sizin adınıza binayı koruyup kollayacağız, isterseniz tekrar satacağız, yaşamınızı kolaylaştıracağız ve garanti altına alacağız. Bizden emlak aldığınız takdirde kandırılmayacağınızı garanti ediyoruz, yanıldığınız ortaya çıkarsa tüm zarar ve ziyanınızı tanzim etmeyi taahhüt ediyoruz’’ dedi.
    ****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

    Yorum Yapın

    Lütfen yorumunuzu girin!
    Lütfen isminizi girin