AND Pastel’de özel fırsat haftası..

Sevgililer Günü'ne özel olarak 11-17 şubat tarihleri arasında AND Pastel'i tercih eden konut alıcılarına peşin alımlarda yüzde 20+14 indirim fırsatı sunuluyor.

0

Anadolu Grubu’nun gayrimenkul projeleri geliştirme şirketi AND Gayrimenkul tarafından İstanbul’un Anadolu yakası Kartal ilçesinde grubun kendine ait arazisi üzerinde hayata geçirdiği AND Pastel projesinde Sevgililer Günü’ne özel olarak 11-17 şubat arasında peşin konut alanlara yüzde 20+14 indirim uygulanıyor. Ayrıca bu kampanyadan faydalanan konut alıcılarına AND Pastel’in 5.000 TL’lik hediye çeki sürprizi de var. Dileyenler bu çeki mobilya ihtiyaçlarında, dileyenler de market alışverişlerinde kullanabilecek.

7 blok halinde tasarlanan ve yaşamın başladığı AND Pastel projesi 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 kat planlarında 1243 konuttan meydana geliyor.

AND Gayrimenkul olarak metrekarelerden daha fazla önemsedikleri değerler olduklarını dile getiren And Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta; bunlardan en önemlisinin de güven olduğunu söyledi. Projede söz verdikleri üzere iyi yaşamı ev sahiplerine sunabilmek için yaşam başladıktan sonra da AND Pastel’deki sorumluluklarını bırakmayarak bina yönetimini de Grid bina yönetimi markasıyla kendilerinin üstlendiğini ifade eden Ali Baki Usta; “Sevgililer Günü’ne özel olarak sınırlı sürede geçerli olacak bu kampanya ile AND Pastel’in yeni sakinlerini vadettiğimiz bu yaşama davet ediyoruz’’ dedi.
    ****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

    Yorum Yapın

    Lütfen yorumunuzu girin!
    Lütfen isminizi girin