20 Mayıs 2024 Pazartesi
Ana SayfaVideolarBasın ToplantılarıArtaş Holding, bu yıl 6 projesinde teslimlere başlayacak..

Artaş Holding, bu yıl 6 projesinde teslimlere başlayacak..

1977 yılında kurulan ve halihazırda; gayrimenkul, turizm, sanayi, perakende, enerji ve girişim sermayesi yatırım fonu sektörlerinde faaliyet gösteren Artaş Holding, 2024 yılı içerisinde 6 projesinde teslimlere başlayacak. Toplamda 821 bin metrekare büyüklüğe sahip  olan projeler; Avrupa Konutları Saklıvadi, Avrupa Konutları Esentepe, Artaş Ticaret ve Sanayi Merkezi, Avrupa Residence Yamanevler, Avrupa Konutları Ata ve Avrupa Konutları Yenimahalle.

Türkiye’nin konut devi haline gelen Avrupa Konutları markasıyla hayata geçirdiği projelerde konut alıcılarından büyük ilgi gören Artaş Holding, söz verdiği tarihlerde teslimleri gerçekleştirirken yeni yatırımlar için de çalışmalarını sürdürüyor.

Bugüne kadar 40 bine yakın konut teslimi yapan Artaş Holding, kendisine güvenen müşterilerini mutlu etmeye devam ediyor.

“SÖZLERİMİZİ TUTUYOR, YÜKSEK KALİTEDE KONUTLAR SUNUYORUZ”

Artaş Holding olarak faaliyet gösterdikleri ilk günden itibaren “Kalite, Güven, Memnuniyet” üçgeninde projeler ürettiklerini belirten Artaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya “Yarım asra yaklaşan tecrübemiz ve sahip olduğumuz birikimle yeni projeler üreterek insanımıza sağlam ve dayanıklı yaşam alanları sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Türkiye’nin konut markası haline gelen Avrupa Konutları projelerimizle bugüne kadar binlerce aileyi ev sahibi yapmanın mutluluğunu yaşadık. “Bir Harf, Binlerce Mutluluk” mottomuzla farklı lokasyonlarda Avrupa Konutları markalı projeler ürettik ve 40 bine yakın konutu sahiplerine teslim ettik. Bugün ise 6 projemizin teslimlerini bu yıl içerisinde gerçekleştireceğimizi duyuruyoruz. Bize güvenen her bir insanımıza hem konforlu bir yaşam alanı sunuyor, hem de kazançlı bir yatırım imkanı tanıyoruz. Artaş Holding olarak bugüne kadar verdiğimiz sözlerin arkasında her zaman durduk ve projelerimizi zamanında teslim ettik. Bu yıl teslim edeceğimiz projelerimizde de söylediğimiz gibi “Sözümüzün Arkasında, Geleceğin Yanındayız” dedi.

“AVRUPA KONUTLARI PROJELERİYLE YAŞAM STANDARTLARINI YÜKSELTİYORUZ”

Artaş Holding imzalı projelerin tamamında modern ve şık bir çizgiye sahip konutlara imza attıklarını ve site sakinlerine konforlu  bir yaşam deneyimi sunduklarını ifade eden Artaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya “Sahip olduğumuz değerlerden ödün vermeden ürettiğimiz Avrupa Konutları markalı projeler Türkiye’nin son 20 yılına damga vurdu. Kaliteli ve kullanışlı dairelerinin yanı sıra, peyzaj alanları, sosyal donatıları, site yönetimleri ile huzurlu yaşam alanları sunarak konut anlayışına yenilik getiren ve farklılaşan Avrupa Konutları markasıyla, erken teslim ve satış sonrası destek gibi süreçlerle konutta marka kavramını sektör ve konut alıcısıyla buluşturduk. Teslim sonrasındaki yönetim süreçlerimizde, kalite ve memnuniyet olgumuzdan taviz vermeden ilerliyor ve site sakinlerinin yaşam standartlarını yükseltiyoruz.  Projelerimizde çocuk oyun alanlarından spor alanlarına, yemyeşil peyzajlardan maneje, geniş otopark alternatiflerinden tüm ihtiyaçları karşılayacak ticari birimlere kadar her detayı en ince şekilde çalışıyoruz. Böylelikle tüm projelerimizde Avrupa Konutları mutluluğu büyüdükçe büyüyor” dedi.

“UMUDUMUZ İSTANBUL DEPREMİNİN 10 YIL DAHA GECİKMESİ!”

Deprem gerçeğine dikkat çeken Süleyman Çetinsaya, “Umudumuz İstanbul depreminin 10 yıl daha gerçekleşmemesi. İnsanları biran önce sağlıklı binalara kavuşturmak zorundayız. 6 şubat depreminde bütün İstanbul’daki ilçe belediyeleri ve Türkiye’nin genelindeki ilçeler 11 vilayete yardım etti. İstanbul’da deprem olursa kim bakacak? Niteliksiz ve vasıfsız yapılar milli servettir. Bütün ümidimiz İstanbul depreminin 10 yıl gecikmesi. Bu 10 yıl içinde İstanbul’da nasıl ve neler yapılabilir buna bakmamız lazım ama burada devletten beklediğimiz bir durum yok. Devlet, bütün kanunları çıkarttı. 2012’de çıkan kentsel dönüşüm yasasında geçen sene içinde tadilat yapıldı. Kentsel dönüşüm konusunda hiç kimsenin devletten bir şey beklemesine gerek yok. Bizim insanımızın kazanç hırsı, bir evi varken ikinci evi istemesi inşaat sektörünü yoruyor. Bu yüzden kentsel dönüşüme girmeye korkuyoruz. Kentsel dönüşümün mümkün olması için önce özveri gerekiyor. Vatandaşın “Ben nasıl çocuklarımı sağlıklı binalara kavuşturabilirim” diye vicdanına sorması gerekiyor.” açıklamasında bulundu.

Avrupa Konutları Saklıvadi’de yaşam ocak ayında başladı

İstanbul’un yeni buluşma noktası haline gelen Vadistanbul’a yürüme mesafesindeki Avrupa Konutları Saklıvadi projesinde yaşam ocak ayında başladı. 23 bin 800 metrekarelik arsa alanı üzerinde yeralan proje, 1+1’den 3+1’e farklı tip ve kat planında 227 konuttan oluşuyor.

Avcılar ve Esentepe projelerinde teslimler bu ay başlıyor

Kartal’daki Avrupa Konutları Esentepe ile İstanbul’da ticarete yeni bir soluk kazandıracak Artaş Ticaret ve Sanayi Merkezi projelerinde teslimler mart ayı içinde başlayacak.

İstanbul’un Anadolu Yakası ilçelerinden Kartal’ın Esentepe mahallesinde, 39 bin 500 metrekarelik arsa alanı üzerinde geliştirilen proje 1+1’den 4+1’e farklı tip ve kat planlarında 865 konuttan meydana geliyor.

Avcılar’da 60 bin metrekare alanda konumlandırılan ve ticarete yeni bir boyut kazandıracak olan Artaş Ticaret ve Sanayi Merkezi ise 301 bağımsız üniteden oluşuyor.

Eylül ayında 3 projede yaşam başlayacak

49 bin metrekare büyüklüğündeki arsa üzerinde yükselen Avrupa Konutları Yenimahalle, 1+1’den 4+1’e farklı tip ve kat planlarında 754 konuttan oluşuyor.

Atakent bölgesinde 30 bin metrekarelik arsa üzerinde geliştirilen Avrupa Konutları Ata projesinde 1+1’den 4+1’e farklı kat planlarında 413 konut inşa ediliyor.

Ümraniye Yamanevler aksında 13 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde konumlandırılan Avrupa Residence Yamanevler projesinde 1+1’den 3+1’e değişen 343 daire bulunuyor.

Bu 3 projede yaşam eylül ayında başlayacak.

ARTAŞ HOLDİNG, DEPREM ERKEN UYARI SİSTEMİ EDIS’E YATIRIM YAPTI

Faaliyet gösterdiği sektörlerde yüksek potansiyelli yatırımlara imza atan Artaş Holding, Girişim Sermayesi Yatırım Fonları hakkında KOBİ’lere destek vermek amacıyla Artaş Girişim Sermayesi Yatırım Fonu’nu kurdu. Büyüme ve katma değer üretme potansiyeli olan şirketlere yatırım yapma stratejisi ile kurulan Artaş Girişim Sermayesi Yatırım Fonu, girişim ekosistemine katkı sağlamayı amaç edinirken; Türkiye’nin ekosistemine odaklanmayı amaçlıyor. Teknoloji ve inovasyon şirketlere odaklanacak olan fon, Artaş Holding’in sahip olduğu güç ve bilgi ile teknoloji şirketlerini desteklerken bir yandan da yatırım yaptığı girişimler eliyle KOBİ’lerin yeni çağa uyum sağlama yolunda destekçisi olmayı hedefliyor. Artaş Holding bu anlamda ilk yatırımını, yüksek teknolojiyle depremi yerinde tespit eden, deprem öncesi bölgeye uyarı gönderen ve otonom tedbir alınmasını sağlayan entegre bir sistem olan EDIS’e yaptı. EDIS sistemi hali hazırda Emlak Konut GYO ve özel sektör konut projeleriyle birlikte alışveriş merkezleri, hastaneler ve sanayi sitelerinde kullanılırken önümüzdeki dönemde tüm yapılara entegre edilmesi planlanıyor. Artaş Holding, Artaş Girişim Sermayesi Yatırım Fonu’yla ülke için stratejik öneme sahip projelere önemli katkılar sağlamayı hedefliyor.

PROJE BİLGİ FORMU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI