Aris Grand Tower’da “60 ay 0 faiz” kampanyası

Gürdoğan İnşaat, Kaymakçı İnşaat, Nihal İnşaat ve Zerka İnşaat ortaklığıyla hayata geçirilen Aris Grand Tower projesinde, "60 ay 0 faiz" kampanyası düzenleniyor. 

0

Gürdoğan İnşaat, Kaymakçı İnşaat, Nihal İnşaat ve Zerka İnşaat ortaklığıyla hayata geçirilen Aris Grand Tower projesinde, “60 ay 0 faiz” kampanyası düzenleniyor.

Proje, Esenyurt’ta Zafer Mahallesi Adile Naşit Bulvarı’nda yer alan 6 bin 500 metrekarelik arsa üzerinde 43 katlı tek kuleden meydana geliyor.

Aris Grand Tower projesinde büyüklükleri 70 – 84 metrekare arasında değişen 1+1, 106 – 125 metrekare arasında değişen 2+1 ve 170 metrekarik 3+1 kat planında 310 rezidans daire ve 18 ticari ünite bulunuyor.

Projede konutların mayıs 2018’den itibaren teslimlere başlaması planlanıyor.

Aris Grand Tower’da fiyatlar ve projenin konumu

Daire fiyatları 310 bin TL seviyelerinde başlayan projede yüzde 35 peşinatla “60 ay 0 faiz” kampanyası bulunuyor.

Sosyal donatı alanları arasında; çocuklar için oyun alanları, kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, hamam, basketbol sahası, kafe ve restoran, kapalı otopark ve 7/24 güvenlik bulunuyor.

Bölgede devam eden metro hattı istasyonuna yakın bir konumda olan proje E-5 ve metrobüs durağına 1 kilometreden biraz fazla bir mesafede yükseliyor.

Aris Grand Tower nerede?
    ****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

    Yorum Yapın

    Lütfen yorumunuzu girin!
    Lütfen isminizi girin