24 Haziran 2024 Pazartesi
Ana SayfaEditörün SeçtikleriAKTOWN İLE YALOVA’DA YEPYENİ BİR DÖNEM BAŞLIYOR..

AKTOWN İLE YALOVA’DA YEPYENİ BİR DÖNEM BAŞLIYOR..

İş ve yaşamın hızla geliştiği Yalova’da; ofis, rezidans, sağlık merkezi, otel ve restoranlardan oluşan ilk ve tek karma proje.  

35 yıldır güçlü birikimi ve yenilikçi yaklaşımıyla onlarca başarılı proje gerçekleştiren Akyol İnşaat, şimdi Yalova’da daha önce hiç yapılmamış bir projeye imza atıyor. Akyol tecrübesiyle hayata geçirilen Aktown; üretimi, sanayisi ve ulaşımıyla kritik bir konuma sahip Yalova’ya yepyeni bir ekonomik değer kazandırıyor. İş dünyasını, ticareti ve yaşamı aynı projede buluşturan Aktown, ekonomik büyümenin merkezi Yalova’da yepyeni bir dönem başlatıyor.

PARMAKLA GÖSTERİLECEK KADAR DEĞERLİ

Yalova’nın çehresini değiştirecek bir proje geliştirdiklerini belirten Akyol İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Akyol, “Yalova; üretimi ve lokasyonuyla ülkemizin sayılı illerinden birisi olmasına rağmen, bugüne kadar iş, yaşam ve ticareti kapsayan bir karma proje hiç yapılmamıştı. Biz Aktown’u tasarlarken karma projeler arasında ödül alacak; iş, konut ve sayısız ayrıcalığı bünyesinde barındıran bir ofis ve yaşam projesi inşa edeceğiz.” dedi ve devam etti: “Aktown; konumu, özgün mimarisi ve yatırım potansiyeli ile Yalova’nın yeni simgesi olacak. Yalova ihracat şampiyonu şirketler barındırıyor ama şehirde iyi düşünülmüş bir ofiis ve rezidans projesi hiç olmadı. Biz Aktown ile işte bu eksikliği giderdik. İddialı konuşuyorum, bu projenin bir benzeri İstanbul’da bile yok. Pek çok açıdan baktığınızda Aktown parmakla gösterilecek kadar değerli bir proje. Zaten başta İstanbul olmak üzere büyük illerimizden gösterilen yoğun ilgi de bunun apaçık bir göstergesi.”

KONUMU İLE DİKKAT ÇEKİYOR

İstanbul, İzmit ve Bursa gibi iş hayatının kalbinin attığı büyük şehirlerin kesişim noktasında yer alan Yalova, Aktown ile daha önce sahip olmadığı bir değere kavuşuyor. Üst düzey iş yemeklerine eşlik edecek gurme restoranlar, sağlık merkezi, otel gibi lüks imkânlar ve hizmetler sunan proje, kapı komşusu olduğu ayrıcalıklar ile iş hayatının tüm ihtiyaçlarını tek merkezde buluşturuyor. Marmara Bölgesi’nin en önemli sanayi merkezlerinden olan Yalova’da üst düzey şirketlerin beklentilerine cevap verecek şekilde tasarlanan Aktown, işinde her zaman başarı ve prestiji hedefleyenleri iyi düşünülmüş bir rezidans ve ofis projesiyle tanıştırıyor.

EŞİ BENZERİ YOK

85.500 m2 proje alanı, 23.282 m2 arsa alanı, 268 daire, 548 paylaşımlı ve 84 bireysel olmak üzere toplamda 632 ofise sahip Aktown, iş ve yaşamın yeni merkezi olmayı hedefliyor. Proje; farklı ofis alternatifleri, ticari üniteleri, zengin rezidans yaşamı, sağlık merkezi, konsept oteli ve gastronomi noktalarıyla işinize prestij katacak.

Tüm bu avantajların yanında modern tasarımlı açıkhava meydanı, eczaneden markete yaşam için gerekli tüm imkânları da düşünen Aktown, iş dünyasına nitelikli bir iş ve yaşam alanı kazandırıyor.

EN İYİLERİN ARASINDA YERİNİZİ ALIN

Dünyanın dört bir yanına ihracat yapan fabrikaların, organize sanayide yer alan irili ufaklı onlarca işyerinin ve tersanelerin head ofislerinin yer alacağı Aktown, Yalova’daki çalışma dünyasının değerine değer katacak. Yüksek hedeflere ve yüksek standartlara ulaşmak isteyen şirketleri bir araya getirecek Aktown’da işini zirveye taşımak isteyenler buluşacak.

HER ŞEY BAŞARI İÇİN

Tüm detayları özenle düşünülmüş Aktown, son teknoloji toplantı odaları, projelerinize büyük bir verim içerisinde odaklanacağınız ofisler ve yeşil alanlarıyla beklentilerinizin ötesinde konfor sunan zamansız bir mimariye sahip. 45 m²’den başlayan, kat bazında 1200 m²’ye uzanan A+ ofisler işinizin ihtiyaçlarına uygun esneklikte seçenekler sunarken, kazançlı ticari üniteler ve konforlu rezidans daireler de hayallerinizi çok daha ileriye taşımanız için geniş imkânlar sağlıyor.

İŞ VE YAŞAMIN BULUŞMA NOKTASI

Tüm ihtiyaçlarınızın karşılandığı, modern tasarımıyla eşsiz bir rahatlık sunan rezidanslar, Aktown’u iş ve yaşamın bir arada bulunduğu bir merkez haline getiriyor. Dünyanızı genişleten bir alan sunan Aktown Meydan ile açık havada restoran ve ayrıcalıklı hizmetleri de ayağınıza getiren Aktown, ayrıca projede yer alan otel ile ihtiyaçların ötesini düşünen benzersiz bir konfor sağlıyor.

PROJE BİLGİ FORMU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI