26 Şubat 2024 Pazartesi
Ana SayfaManşet10. İnşaat ve Konut Konferansı’na Geri Sayım Başladı..

10. İnşaat ve Konut Konferansı’na Geri Sayım Başladı..

6 şubat 2023 tarihinde Kahramanmaraş’ta gerçekleşen, 10 ilde büyük yıkıma ve çok sayıda can kaybına yol açan depremler nedeniyle 10. İnşaat ve Konut Konferansı iptal edildi..

İnşaat sektörünün VIP buluşma noktası kabul edilen İnşaat ve Konut Konferansı 7 Mart 2023 Salı günü İstanbul Sheraton Grand Hotel Ataşehir’de gerçekleştirilecek.

Değerli yorum ve görüşleriyle vizyon sahibi konuşmacıların misafir olacağı konferansa, sektörün öncü kuruluşları, karar mekanizması sayılan üst düzey profesyoneller, sivil toplum kuruluşları ve yapı sanayisinin lider kuruluşları katılımcı oluyor.Her sene yenilikçi fikirleri ile kattığı sinerji sayesinde ekonomideki üretkenliğe sağladığı katma değer açısında öne çıkan buluşmada mevcut durum analiz ediliyor, gelecek projeksiyonları yansıtılıyor.  Etkileşim sağladığı tüm sektörlerin üretimlerini ve iş hacmini genişleterek izleyicilerini gelecekle buluşturan B2B bir buluşma olarak gösteriliyor.

Kaçırılmayacak analizleri ve keşfedilmemiş yorumları ile inşaat dünyasını bir araya getiren bu eşsiz buluşmada vizyonunu paylaşacak değerli konuşmacılar arasında İNDER ve Teknik Yapı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi DURBAKAYIM, Hasan RAHVALI, Fuzul Tasarruf Finansman A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp AKBAL, Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İnanç KABADAYI, Sinpaş Holding Kızılbük GYO Genel Müdürü Mahmut Sefa ÇELİK, Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Vekili Serhan ÇETİNSAYA, GİSP Yönetim Kurulu Başkanı Hakan GÜMÜŞ, TÜYAK Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Kazım BECEREN, MTMD Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin ERDEM,  TTMD Yönetim Kurulu Başkanı Meriç SAPÇI yer alıyor.

İnşaat ve Konut Konferansı hakkında detaylı bilgiler www.insaatkonferansi.com adresinden alınabiliyor.

PROJE BİLGİ FORMU

Ayla Özer
Ayla Özer
1969'da Bursa'da doğdu. Evli ve bir kız çocuk sahibi. İlk, orta ve lise eğitimini İnegöl Lisesinde tamamladıktan sonra Uludağ Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümünnden mezun oldu. Öğrencilik yıllarında Bursa'da Barışçı Ajansta müşteri temsilcisi olarak başladığı iş hayatına 1992 yılında Sabah Gazetesi Reklam Satış, TGRT Televizyonu Reklam Müdürlüğü, Vatan Gazetesi Reklam Direktörlüğü olarak devam etti. 2011'de emlakdream.com'uu kuran Ayla Özer halen emlakdream.com'un Yayın Yönetmenidir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
360 YAZI