27 Şubat 2024 Salı
Ana SayfaSektörden HaberlerYeni Projeler, Suphi Türel Caddesini Değerlendiriyor

Yeni Projeler, Suphi Türel Caddesini Değerlendiriyor

Kepez Belediyesi’nin geçtiğimiz yıl alt ve üst yapı çalışmalarını yenilemeye başladığı Suphi Türel Caddesi, büyük inşaat firmalarının lüks yapılaşma için ilk tercihi haline geldi. 2010 yılında vefat eden Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in babası usta gazeteci Suphi Türel’in ismini taşıyan cadde,  modern sitelerin yükseldiği şantiye alanına dönmüş durumda. Gelecek vaat eden Kepez Suphi Türel Caddesi’nde lüks gayrimenkul yatırımları başladı.

Yoğun ilgi nedeniyle yüksek değer artışı yaşayan bölge, büyük inşaat şirketlerinin yanı sıra konut sahibi olmak isteyenleri de cezbetmeye başladı. Henüz proje ve inşaat aşamasındayken büyük oranda satışı gerçekleşmeye başlayan modern yapılar, geleceğe yatırım yapmak isteyen ve Antalya’nın yeni cazibe noktasında konut ve işletme sahibi olmak isteyen alıcılardan ilgi görüyor.

Expo16, havaalanı, Kaleiçi gibi kilit noktalar ile Markantalya ve Deepo gibi alışveriş merkezlerine yakınlığı sebebiyle de yatırımcının ilgisini çeken Suphi Türel Caddesi, konut sahibi olmak isteyenlerin yanı sıra, işletme açmak ya da işletme yatırımı yapmak isteyenlere birbirinden modern ve cazip yeni inşa edilen mağaza seçenekleri sunuyor.

Ticari merkez olma yolunda da hızla ilerleyen bölgeyi,  Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün de özel ilgi göstermesi ve gerekli tüm çalışmaları yapmasıyla kentin en hızı gelişen bölgesi haline getirdi.
 

PROJE BİLGİ FORMU

Gökhan Bahadır
Gökhan Bahadır
1980 Bursa'nın İnegöl ilçesinde doğdu. İlkokul, ortaöretim ve lise hayatını İnegöl'de tamamladıktan sonra üniversiteyi Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünde okudu. 2011 yılından bu yana Emlakdream.com'da gece editörü olarak görev almaktadır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
360 YAZI