Yeni proje yağmuru Mayıs 2014’te de sürüyor!

0

Dinçer Bilgener
Emlakdream.com
dbilgener@gmail.com

Geçtiğimiz yıl 2013 yaz başında yaşanan Gezi Parkı olayları, yıl sonunda başlayan 17 Aralık süreci, Merkez Bankası’nın faiz artırımı kararı ve son olarak 2014 yerel seçimleri gibi olumsuz gelişmelerle vites küçülten gayrimenkul sektörü, Nisan ayının girmesiyle bir açıldı, pir açıldı!

Bir günde üç lansman!
Nisan ayında toplam 15 yeni projenin satışa çıktığı, biri fuar kapsamında olmak üzere iki ayrı zirvenin gerçekleştirildiği sektörde Mayıs ayında da 11 yeni proje satışa çıkacak. Öyle ki, tek bir günde 3 ayrı projenin basın lansmanının olduğu bir dönemden bahsediyoruz!

İşte Mayıs 2014 projeleri!
İşte Mayıs 2014’te satışa sunulacak yeni projeler…

2 Mayıs Cuma
Allure Tower
Doruk GYO

Doruk GYO tarafından Avcılarda geliştirilen Allure Tower projesi 2 Mayıs Cuma günü projenin satış ofisinde gerçekleştirilecek basın toplantısıyla görücüye çıkacak. Yaklaşık 9 bin 300 metrekarelik arsa alanında tek blokta 400 konut ve 8 ticari birimden oluşan Allure Tower İstanbul projesinde 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri yer alıyor.

Allure Tower iletişim
444 1 779
www.allureistanbul.com

5 Mayıs Pazartesi
NLogo
Özyurtlar İnşaat

Özyurtlar İnşaat’ın Esenyurt’ta hayata geçireceği yeni projesi NLogo, 5 Mayıs Pazartesi günü Çırağan Sarayı’nda düzenlenecek basın toplantısıyla satışa çıkacak. Projede toplam 2.504 daire ile 59 dükkan yer alıyor.

Özyurtlar NLogo iletişim
444 40 27
www.ozyurtlar.com

6 Mayıs Salı
Seyran Şehir
Makro İnşaat-Akyapı-Emlak Konut GYO

Makro İnşaat ve Akyapı’nın Emlak Konut GYO ortaklığında Başakşehir’de geliştirdiği Seyran şehir projesinin basın lansmanı, 6 Mayıs Salı günü yine Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirilecek. 23 bin 170 metrekare arsa alanında 7 blokta 220 daire ve 66 mağazadan oluşan Seyran Şehir projesinde 2+1’den 5+1’e kadar daire seçenekleri mevcut. Yüzde 80’inin yeşil alana ayrıldığı Seyran Şehir projesinde yüzde 1 KDV oranı söz konusu.

Seyran Şehir iletişim
0 850 228 70 71
www.seyransehir.com

7 Mayıs Çarşamba
Prime Hill
Çeviktay İnşaat

Çeviktay İnşaat’ın Ankara’nın hızla gelişen üç bölgesi Bilkent, Çayyolu ve İncek’in kesiştiği bir noktada hayata geçirdiği Prime Hill projesinin basın tanıtım toplantısı, 7 Mayıs Çarşamba günü yine Çırağan Sarayı’nda yapılacak. Prime Hill projesi toplam 26 konuttan oluşuyor. Dört blok halinde yükselen proje 13 çatı dubleksi ve 13 bahçe dubleksinden meydana geliyor.

Prime Hill iletişim
0 312 285 15 66
www.primehill.com.tr

8 Mayıs Perşembe
Geldik bir günde üç ayrı yeni projenin satışa çıkmasıyla sektör tarihinde belki de bir rekora imza atılan güne… Evet, 8 Mayıs Perşembe günü üç ayrı mekanda, üç ayrı lokasyonda yükselen üç ayrı yeni projenin tanıtımı yapılacak. Şimdi bu projeleri kısaca tanıyalım:

Mistral İzmir
Mistral Yapı

Mistral Yapı tarafından İzmir Bayraklı’da hayata geçirilen Mistral İzmir projesinin basın lansmanı Park Bosphorus İstanbul Hotel’de gerçekleştirilecek. 115 bin metrekare alanda biri 33 katlı konut, biri 47 katlı ofis olmak üzere iki kuleden oluşan projede 1+1’den 3+1’e kadar konut, çarşı ve ofis birimleri var. Projede kulelerin yüksekliğinin 220 metreye ulaşacağı tahmin ediliyor.

Mistral İzmir iletişim
0 232 421 50 80
www.mistralizmir.com.tr

Balance Güneşli
Balance Gayrimenkul

Ünlü çikolata ve şekerleme markası Şölen’in sahibi Çoban Ailesi’nin gayrimenkul firması Balance Gayrimenkul tarafından “yeni Maslak” olarak lanse edilen Basın Ekspres Yolu’nda hayata geçirilen Balance Güneşli projesinin lansmanı, Süzer Plaza’da bulunan The Ritz Carlton Hotel’de gerçekleştirilecek. 92 bin 602 metrekarelik arsada 6 blokta ofis, home ofis, konut ve mağaza seçenekleri yer alacak.

Balance Güneşli iletişim
444 99 52
www.balancegunesli.com.tr

Sembol İstanbul
Karden İnşaat

Karden İnşaat tarafından Esenyurt’ta TEM Bağlantı Yolu üzerinde inşa edilen Sembol İstanbul projesinin basın tanıtım toplantısı ise projenin satış ofisinde yapılacak. Üç blokta toplam bin 66 daire, 554 ofis ve 44 dükkandan oluşan Sembol İstanbul projesinde 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri mevcut.

Sembol İstanbul iletişim
444 61 10
www.sembolistanbul.com

12 Mayıs Pazartesi
İstMarina
Dap Yapı

Dap Yapı’nın önce Ağaoğlu Grubu iştiraki Eltes İnşaat’la başladığı, daha sonra ise projenin yüzde 99’unu devraldığı, “dünyanın en iyi karma kullanım projesi” olarak lanse edilen İstMarina projesinin basın lansmanı 12 Mayıs Pazartesi günü gerçekleştirilecek. Basın toplantısının mekanının henüz belli olmadığı İstMarina projesinde bin 463 konut, 258 mağazadan oluşan bir AVM, 500 yat kapasiteli projeye özel bir marina ve okul gibi birçok kullanım fonksiyonu bulunacak.

İstmarina iletişim
444 4 346
www.dapyapi.com.tr/kartalda-yasam

13 Mayıs Salı
Bomonti Projesi
Yenigün İnşaat

Dünyanın en büyük 250 müteahhit firmasından biri olan Yenigün İnşaat’ın Bomonti’de hayata geçireceği yeni projesinin lansmanı 13 Mayıs Salı günü gerçekleştirilecek. Lansman yerinin henüz belli olmadığı projenin tüm detayları lansmanda açıklanacak.

Yenigün İnşaat iletişim
0 312 468 28 68
www.yenigun.com.tr

14 Mayıs Çarşamba
Brooklyn Park
Selimoğlu Group-Pana Yapı

Türk televizyon tarihinin fenomen dizisi “Kurtlar Vadisi”nin yapımcısı Pana Film’in gayrimenkul firması Pana Yapı ile Selimoğlu Group’un Fikirtepe’de gerçekleştireceği kentsel dönüşüm projesi Brooklyn Park’ın basın lansmanı, 14 Mayıs Çarşamba günü Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirilecek. Sosyal medyada esprili bir dille “Kurtlar Vadisi Fikirtepe” olarak da adlandırılan proje, ilk aşamada 3 farklı adada 2 bin konuttan oluşacak. İlerleyen zamanda ise toplamda 5 adaya yayılacak projelerle birlikte toplam 4 bin konut ve ticari alanlar oluşturulacak.

Brooklyn Park iletişim
444 80 11
www.brooklyn.com.tr

21 Mayıs Çarşamba
Levent Projesi (The Skymark İstanbul)
Ferko İnşaat

Ferko İnşaat’ın Levent’te inşa edeceği A plus özellikli yeni ofis projesinin tanıtımı, 21 Mayıs Çarşamba günü The Edition Hotel’de gerçekleştirilecek olan basın toplantısıyla gerçekleştirilecek. 10 bin 630 metrekare arsa alanında yükselecek olan proje, Lord Norman Foster ile birlikte hayata geçirilecek. Projenin adı ise yüksek bir ihtimalle “The Skymark İstanbul” olacak.

Ferko İnşaat iletişim
0 212 268 11 44
www.theskymarkistanbul.com

 
    ****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

    Yorum Yapın

    Lütfen yorumunuzu girin!
    Lütfen isminizi girin