9 Temmuz 2024 Salı
Ana SayfaKonut ProjeleriYATIRIMCININ ADRESİ

YATIRIMCININ ADRESİ

Dumankaya, İstanbul'un en hızlı gelişen ve değerlenen semtlerinden Tuzla-Aydınlı'daki yeni projesi "Adres Panorama" ile büyümeye devam ediyor. Kaliteli bir yaşamı, çok ekonomik fiyatlarla sunan Adres projeleri büyük ilgi gördü. Çok kısa sürede 5 Adres projesinde 1519 konut sahiplerini buldu. Şimdi sırada 6. Adres var: Adres Panorama.

Proje değeri 25 milyon TL olan Adres Panorama 10 katlı 3 bloktan ve toplam 245 adet konuttan oluşmaktadır. 52-56 m2 1+1 ve 80-85 m2 seçenekler sunan 2+1 dairelerden oluşan proje, konumu itibariyle yatırımcılara avantajlı fırsatlar sunuyor. Dairelerde akıllı kat planları ile günümüz trendlerine uygun optimum kullanım alanları oluşturulmuştur. Yaklaşık 11 dönüm üzerine kurulacak olan proje kapsamında açık yüzme havuzu, yürüyüş ve koşu parkurları, geniş peyzaj alanları gibi sosyal donatılara ek olarak yaklaşık 300 m2 den oluşan sosyal tesis binası da yer alıyor. Adres Club altında hizmet verecek olan binada site sakinleri fitness, sauna ve kafeterya gibi alanlardan faydalanabilecekler. Tünel kalıp sistemi ile inşa edilecek olan Adres Panorama müşterilerimize gerek güvenlik sistemleri gerek sahip olduğu otopark alanları ile güvenli ve konforlu bir yaşam alanı vaat ediyor.

Tuzla-Aydınlı’da karayolu ile E5 Tersane ve İçmeler Kavşağı’na 4 km mesafede yer alması ulaşımda büyük avantaj sağlıyor. TEM Kurtköy gişelerine 12 km mesafede bulunan Adres Panorama projesi sahil yoluna 5 km ve Türkiye’nin en hızlı büyüyen havalimanı Sabiha Gökçen’e 8 km mesafede yer alıyor. Ayrıca Pendik feribot ve deniz otobüsü ise 10 dakika uzaklıkta. Marmaray ve hafif metronun da yakın gelecekte Aydınlı’ya ulaşması bekleniyor. Bunlara ek olarak, çevrede Divan Asia, Titanic, Viaport Hotel gibi beş yıldızlı oteller, Atlantis, Viaport, Pendorya, Neomarin, MarinTurk gibi AVM’ler ve inşası tamamlanmak üzere olan Uluslar arası Fuar ve Kongre Merkezi bulunmaktadır. Koç Lisesi, Sabancı ve Okan Üniversiteleri, İstanbul Park pisti Gebze Organize Sanayi Bölgesi, Tuzla Tersanesi, Anadolu Sağlık Merkezi gibi önemli tesislerin yakınında bulunmasıyla da Adres Panorama önemli bir yatırım fırsatı sunuyor.

Adres Panorama’nın karayolu ile E-5 Tersane ve İçmeler Kavşağı’na 4 km mesafede yer alması ulaşımda büyük avantajsağlıyor. TEM Kurtköy gişelerine 12 km mesafede bulunan Adres Panorama sahil yoluna 7 km ve Türkiye’nin en hızlı büyüyen havalimanı Sabiha Gökçen’e 8 km uzaklıkta. Ayrıca Pendik feribot iskelesine ve deniz otobüsüne 15 dakikada ulaşmak mümkün. Marmaray ve hafif metronun da yakın gelecekte Aydınlı’ya ulaşması bekleniyor. Bunlara ek olarak, çevrede Divan Asia, Titanic, Crown Plaza Asia, Green Park gibi beş yıldızlı oteller, Atlantis, Viaport, Pendorya, Neomarin gibi AVM’ler ve inşası tamamlanmak üzere olan Uluslar arası Fuar ve Kongre Merkezi yer alıyor. Koç Lisesi, Sabancı ve Okan Üniversiteleri, İstanbul Park pisti, Gebze Organize Sanayi Bölgesi, Tuzla Tersanesi, MarinTurk yat limanı, Marmara Üniversitesi Hastanesi, Anadolu Sağlık Merkezi gibi önemli tesislerin yakınında bulunmasıyla da Adres Panorama önemli bir yatırım fırsatı sunuyor.

PROJE BİLGİ FORMU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI