18 Ağustos 2022 Perşembe
Ana SayfaManşetVakıf GYO'dan yeni proje.. "Tablo Adalar"

Vakıf GYO’dan yeni proje.. “Tablo Adalar”

Vakıf GYO’nun Maltepe Zümrütevler’de hayata geçireceği Tablo Adalar projesinde konut satışları başladı..

15 bin 264 metrekare arsa ve 67 bin 861 metrekare inşaat alanı üzerinde yükselecek projenin mimari tasarımını Tabanlıoğlu Mimarlık yaptı. Projenin inşaatını ise Rönesans REC Uluslararası İnşaat üstlendi.

E-5 ve Kadıköy-Tavşantepe Metro Hattının hemen yanı başında geliştirilen proje; 1+1’den 5+2’e kadar değişen farklı kat planlarında 316 konut ve 1 ticari üniteden oluşuyor. Tablo Adalar projesinde konut teslimlerinin aralık 2023’te yapılması hedefleniyor.

Projenin sosyal donatıları arasında iddialı peyzaj alanı, çocuklar için oyun alanları, basketbol sahası, tenis kortu, kat bahçeler, teraslar, açık ve kapalı yüzme havuzları ile kapalı otopark alanları dikkat çeliyor. Sosyal tesisler ise Prens Adaları manzarasına sahip.

Projelerinin satışa sunulmasının ardından açıklamalarda bulunan Vakıf GYO Genel Müdürü Onur İncehasan, Vakıf GYO’nun sağlam temelli kurumsal yapısı ile sürdürülebilir büyüme stratejisini gerçekleştirme yolunda emin adımlarla ilerlediğini belirterek şu açıklamalarda bulundu:

“VakıfBank ve Toplu Konut İdaresi (TOKİ) iştiraki olan şirketimiz geçtiğimiz günlerde, Kalder tarafından Ulusal Kalite Kongresinde Mükemmellikte Yetkinlik ödülü aldı. VakıfBank Genel Müdürümüz Sayın Abdi Serdar Üstünsalih’in de ifade ettiği gibi VakıfBank ailesi olarak dünyamıza, geleceğimize ve topluma karşı sorumluluk sahibi olduğumuzu daha yüksek sesle konuşmaya başlıyoruz.

Bu anlamda Vakıf GYO olarak sağlam temelli kurumsal yapımız ile sürdürülebilir büyüme stratejisini gerçekleştirme yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. 2022 yılını şirketimiz açısından bir sıçrama yılı olarak planlıyoruz. Sermaye yapımız itibariyle potansiyel yatırımcılarımız için yatırım yapmaya çok uygun güvenli bir limanız. Bu yıl Ekim ayında Ankara’da müjdesini verdiğimiz Cubes Ankara projesinin ardından, bugün de İstanbul’da yeni yatırımımız Tablo Adalar’ı satışa sunuyoruz. Yeni proje geliştirirken üç şeye dikkat ediyoruz. Birincisi bölgeye değer katmak, ikincisi kentin ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermek ve üçüncüsü ve en önemlisi de hem ekonomik hem de çevresel sürdürülebilirliğe katkıda bulunmak… Bu anlamda Tablo Adalar yatırımımızın İstanbul’a ekonomik ve yaşamsal olarak değer katan örnek bir proje olacağını şimdiden söyleyebilirim.”

Vakıf GYO Genel Müdürü Onur İncehasan
RELATED ARTICLES

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Ayla Özer
321 YAZI