24 Haziran 2024 Pazartesi
Ana SayfaManşetVadistanbul'un otelini Marriot işletecek

Vadistanbul’un otelini Marriot işletecek

Ayazağa'da hayata geçirilen Vadistanbul projesinin 5 yıldızlı otelini işletecek olan Marriott Hotels&Resorts oteller zinciriyle ön protokol sözleşmesi imzalandı.

Artaş İnşaat ve Invest İnşaat ortaklığıyla Evyap’ın Ayazağa’da bulunan 424 bin metrekarelik arsası üzerinde Türkiye’nin en büyük karma projelerinden biri olarak hayata geçirilen Vadistanbul içinde yapılan 215 odalı 5 yıldızlı otelin işletmesi için dünyanın önde gelen oteller zinciri markalarından Marriott Hotels and Resorts ile bir anlaşma yapılarak ön protokol sözleşmesi imzalandı. Otelin 29 Ekim 2018’den itibaren konuklarını ağırlamaya başlaması planlanıyor.

İstanbul’un Maslak, Nişantaşı, İstiklal Caddesi gibi merkezlerinin alternatifi olarak geliştirilen Vadistanbul, AVM’si, ofisleri ve konutlarıyla gündüz nüfusu 40 bin kişiyi bulan yeni bir şehir merkezi niteliğinde konumlanıyor. ile Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu metro istasyonu arasında bağlantıyı sağlayan; 934 metrelik uzunluğuyla Türkiye’nin ilk ve tek Havaray’ıyla şehrin metro ağına bağlanmak mümkün. Proje konum olarak TEM Otoyolu’nun bitişiğinde, Kuzey Marmara Otoyolu’na, Atatürk Havalimanı’na ve yapımı devam eden 3. havalimanına ve köprülere çok yakın bir mesafede yeralıyor.

PROJE BİLGİ FORMU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI