10 Temmuz 2024 Çarşamba
Ana SayfaKonut ProjeleriTÜRK HAVAK'IN TERCİHİ ELITE CITY

TÜRK HAVAK’IN TERCİHİ ELITE CITY

 

Şua İnşaat’ın Atakent’te 37 bin metrekare arsa üzerinde inşası devam eden Elite City projesi için Türk HAVAK ile anlaşma yapıldı. Yapılan anlaşma kapsamında, Türk HAVAK’ın personeline önerdiği Elite City projesi için Deniz Bank tarafından sağlanan özel bir kampanya düzenleniyor.

Türkiye'nin köklü vakıflarından olan Türk HAVAK ile yapılan anlaşmanın Şua İnşaat markasına olan güvenin önemli bir göstergesi olduğunu belirten Şua İnşaat Satış Müdürü Ahmet Sarıcalı; "Şua İnşaat markasıyla bugüne kadar inşa ettiğimiz 2 bin 500'ün üzerindeki konutun ve bugün Atakent'te inşası devam eden Elite City projemiz ile Pendik'te yakın zamanda satışa sunacağımız Elite Side projemizle sektörün önde gelen güvenilir markalarından olduk. 600 konuttan oluşan Elite City projemizin Türk HAVAK tarafından ilgi görmesi ve personellerine önermesi bizim için büyük önem taşıyor. Anlaşmamızı henüz yeni duyurmuş olmamıza rağmen şimdiden gelen taleplerde bir artış oldu." şeklinde konuştu.

Elite City'nin kreşi Türk HAVAK'ın işletmesinde

Elite City projesinde yer alan kreşin de işletmesini alan Türk HAVAK, site sakinlerine 7/24 kreş hizmeti sunacak. Türk HAVAK'ın Vakıfcan isimli kreşleri arasında yerini alacak olan Elite City'nin kreşi, sitede yaşayan çocuklu ailelere büyük kolaylık sağlayacak.

Kalitesi ve Mimarisiyle öne çıkıyor

Son dönemde İstanbul'un en hızlı gelişen bölgesi Atakent'in en özel projelerinden biri haline gelen Elite City mimari özellikleriyle dikkat çekiyor. Şua İnşaat ve Emlak Konut GYO hasılat paylaşımı yöntemiyle hayata geçirilen Elite City, birinci sınıf malzeme ve işçilikle, konvansiyonel sistemle inşa ediliyor. Projenin cephelerinin porselenle kaplanacak olması da Elite City'i bir adım daha öne taşıyor.

Her zevke ve ihtiyaca yanıt verecek şekilde tasarlanan Elite City'de az ve yüksek katlı binalarla birlikte 1+1'den 4+1'e kadar daire seçenekleri sunuluyor. Fiyatların 223 bin TL'den başladığı proje dairelerin %75'I sahiplerini buldu.

 

PROJE BİLGİ FORMU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI