Torkam E5’te konut ve ofisler satışa çıktı

0

Torkam İnşaat tarafından hayata geçirilen “Torkam E5” projesinde konut ve ofisleri, 7 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıktı.

TOKİ tarafından satışa sunulan Küçükçekmece – E5 Otoyoluna cephe konumundaki arsada yükselen Torkam E5 projesinde yaşamın başlaması için geri sayım başladı. Bölgenin en hareketli noktasında yükselen Torkam E5 projesi, E5 Otoyolu’na bitişik konumunun yanı sıra, hemen kapısına gelecek Metro durağıyla da dikkat çekiyor.

Projenin yanı başındaki metrobüs durağı ve E5 üzerindeki ulaşım hacmine, Yenikapı – Sefaköy Metro hattı da eklendiğinde Torkam E5, ekstra olarak günlük 700 bin kişiyi aşan bir aktarma aksı haline gelecek.

Proje 3 kattan oluşuyor

Proje ayrıca Millet Bahçesi kapsamında yakın bir dönemde dönüştürülecek Atatürk Havalimanı’nın da tam karşısında bulunuyor.

3 kattan oluşan, yatay mimarisiyle yenilenen bölgenin gelişiminde örnek olarak konumlanacak proje, yaklaşık 21 bin metrekare arsa üzerinde yapılıyor. Metro durağı ile bütünleşecek bir yapıda tasarlanan Torkam E5 projesinde zemin altında (-7) kat bulunuyor.

Toplam inşaat alanı 127 bin metrekareye ulaşan proje 234 rezidans daire, 117 ofis ve 310 cadde dükkanından oluşuyor. Projede ayrıca 896 araçlık otopark da bulunuyor.

Metrekare fiyatları 7 bin 500 liradan başlıyor

Satış öncesinde yoğun bir talebin geldiği projede, ilk satış dönemine özel olarak metrekare fiyatları, bölgeye ve projenin donatılarına kıyasla ekonomik seviyelerde tutuldu. Banka aracılığıyla 120 ay vade ve 0,98 faizli satışların da yapılacağı projede, dairelerin başlangıç metrekare fiyatı 7 bin 500 TL’den başlıyor.

1+1, 2+1 ve 3+1 tiplerinde oluşturulan rezidans dairelerin büyüklükleri ise 54 ile 124 metrekare, ofisler ise 78 ile 178 metrekare arasında bulunuyor.

İnşa çalışmalarının başladığı projede teslimlerin Ekim 2020’de yapılması öngörülüyor.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin