Tem Avrasya’dan Avrupa açılımı

Evim Türkiye fuarına katılan Tem Avrasya projesi 3 gün sürecek fuar boyunca Avrupa'da yaşayan gurbetçi vatandaşlarımıza tanıtılacak.

0

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı himayesinde düzenlenen, ilk olarak Almanya’nın Düsseldorf kentinde organize edilen ve 3 gün sürecek Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı 10 şubat pazar tarihine kadar ziyaretçilerini ağırlayacak.

Fuarda markalı konut projelerini tanıtan 76 gayrimenkul şirketinden biri olan Fuzul Yapı fuar boyunca; ASAF İş Ortaklığı bünyesinde geliştirdikleri 3. İstanbul projelerini ve Fuzul Yapı olarak hayata geçirecekleri Tem Avrasya projelerini yurt dışında yaşayan ve birikimlerini ana vatanlarında değerlendirmek isteyen Türk vatandaşları ile Türkiye’den konut almayı düşünen yabancı yatırımcılara yüz yüze tanıtma fırsatı bulacak.

Gaziosmanpaşa’da TOKİ’ye ait 18 bin 600 metrekarelik arsa üzerinde 6 blok halinde tasarlanan Tem Avrasya projesi; 2+1, 3+1 ve 4+1 kat planlarında 612 daireden meydana geliyor.

Konut teslimlerinin 2019 sonunda yapılması planlanan projede satış fiyatları 9 şubat 2019 tarihi itibarıyla 635.000 TL’den başlıyor.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin