26 Mart 2023 Pazar
Ana SayfaManşetSüleyman Çetinsaya: "Tema İstanbul 2'de üç günde 923 konut satıldı"

Süleyman Çetinsaya: “Tema İstanbul 2’de üç günde 923 konut satıldı”

Mesa, Artaş, Kantur&Akdaş Ortaklığı ile Halkalı’da geliştirilen TEMA İstanbul projesinin 2. etabı ile eğlence parkı TEMA World’ün lansmanı; 15 aralık 2021 tarihinde Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, Mesa Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu ve Kantur&Akdaş Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kantur ev sahipliğiyle gerçekleştirilen bir basın toplantısıyla yapıldı.

Ön talep sürecinde projeyi merakla bekleyenler ve Tema İstanbul 2’ye büyük ilgi gösteren konut alıcıları, projenin satış ofisinde yoğunluklar oluşturdu. Lansman toplantısı sonrası emlakdream.com Yayın Yönetmeni Ayla Özer’e açıklamalarda bulunan Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya,Tema İstanbul 2’de üç günde 923 adet konut sattığını söyledi.

Tema İstanbul 2 600 bin metrekare alan üzerinde konumlanıyor. Projede  80 metrekareden 196 metrekareye kadar geniş bir skalada 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 kat planlarındaki konutlarda yeşili bol sosyal alan ve geniş balkon ve teraslar yer alıyor. Projenin yüzde 90’ının yeşil alanlara ayrıldığı Tema İstanbul 2  az katlı 2.280 dairenin  yanı sıra 70 villadan oluşuyor.

Metrekare satış fiyatının 20 bin TL den başladığı projede ortalama metrekare satış fiyatı 29 bin TL. Konutlar 18 ayda teslim edilecek.


Ayla Özer
Ayla Özer
1969'da Bursa'da doğdu. Evli ve bir kız çocuk sahibi. İlk, orta ve lise eğitimini İnegöl Lisesinde tamamladıktan sonra Uludağ Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümünnden mezun oldu. Öğrencilik yıllarında Bursa'da Barışçı Ajansta müşteri temsilcisi olarak başladığı iş hayatına 1992 yılında Sabah Gazetesi Reklam Satış, TGRT Televizyonu Reklam Müdürlüğü, Vatan Gazetesi Reklam Direktörlüğü olarak devam etti. 2011'de emlakdream.com'uu kuran Ayla Özer halen emlakdream.com'un Yayın Yönetmenidir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Ayla Özer
346 YAZI