“Strada Plus yüzde 40 prim vadediyor”

0

Akzirve Gayrimenkul CEO’su İbrahim Maasfeh, Strada projesinin ilk etabındaki satışlardaki konutların yüzde 36 prim sağladığını ve ikinci etap olan Strada Plus’ta bu rakamın yüzde 40 olmasını beklediklerini söyledi.

Bahçeşehir’de 3 etap halinde projelendirilen Strada projesinin ikinci etabı olan ve geçen ay temeli atılan Strada Plus; 5 aralık 2017’de Akzirve Gayrimenkul CEO’su İbrahim Maasfeh ev sahipliğinde düzenlenen basın toplantısıyla kamuoyuna ve yatırımcılara tanıtıldı.

Akzirve Gayrimenkul CEO’su İbrahim Maasfeh, toplantı sonrasında Emlakdream.com’a yaptığı açıklamada, projenin ilk etap satışlarının bittiğini söyledi.

Söz konusu projenin inşaatının hızla devam ettiğini anlatan Maasfeh, şirket olarak geçen yıl 25. yıllarını kutladıklarını belirtti.

 

“Türkiye güvenli liman”

Maasfeh, Türkiye’de uzun yıllardır çalıştıklarını anımsatarak, “Türkiye bizim için güvenli bir liman. İnşaat ve başka sektörlerde de yatırımlarımız devam edecek. Türkiye’de son yıllarda tüm olumsuz olaylara rağmen ekonomik büyüme var. Çin ve Hindistan’dan sonra en çok büyüyen ülke. Bizim için önemli .Türkiye’de inşaat sektörünün her yıl rekor kırdığını görüyoruz.” dedi.

Projenin ikinci etabına başladıklarını hatırlatan Maasfeh, satış hızından mutlu olduklarını aktararak, “Şirketimizde satış ve inşaat süresi bağımsız yürüyor. İnşaat sektöründe fiyat konusunda bir nokta oluşturuldu. Kendimizi ve müşterimizi kazandırmayı amaçlıyoruz. İnşaat olarak 2 yıl belirlemiştik. İki yıl içinde bazı gelişmeler oldu. Ondan dolayı erken teslim oldu. İlk hedefimiz Aralık 2018  idi ancak daha önce olacak. Erken teslimin satışlarla alakası yok. Ancak böyle oldu ve bundan dolayı mutluyuz.” diye konuştu.

“Ödemede esneklik yapıyoruz”

Projenin 1+1’den 5+1’e kadar değişen 880 konuttan oluştuğu bilgisini veren Maasfeh, “339 bin liradan başlayan fiyatlarımız var. Farklı ödeme planlarımız da var. Sıfır peşinatla başlayan ödemeler yapılabiliyor. Şirket bünyemizde müşterilerimize taksitlendirme de yapabiliriz. Ödeme planlarında esneklik sağlıyoruz.” şeklinde konuştu.

Maasfeh, birinci etaptan ev alan müşterilerden fikir alarak bu etabı geliştirdiklerini ve bu etaptaki satışların  da ilk etaptaki gibi olmasını beklediklerini ifade etti.

“Yüzde 40 prim yapmasını bekliyoruz”

Birinci etaptaki evlerin yüzde 36 civarı prime yaptığını dile getiren Maasfeh, “Bu etaptka inşallah yüzde 40’ı aşacağız. Mutluluk veren bir durum. Müşterimize kazandırmak istiyoruz. İkinci etapta inşallah bunun fazlası olacak. Teslimat 2019 Aralık olacak. Ancak bunu daha erkene çekmeye çalışacağız.” ifadelerini kullandı.

“Kentsel dönüşümde proje yapabiliriz”

Maasfeh, başka projeler de yaptıklarını belirterek, şöyle devam etti:

“Ambarlar projesinde gelişim süreci bitti. Ruhsatı aldı. Son rötuşları yapıp 2018 ilk çeyrekte lansmanımızı yapacağız. Ayraca kentsel dönüşüm çok önemli. İhtiyaç. 2018 kentsel dönüşüm yolu olacak. Mevzuat değişikliği bu alanın önünü açacak. Bu alanda da projeler yapabiliriz. İstanbul’de böyle bir ihtiyaç var. Kentsel dönüşümün önü açıldı. 3 bölgede çalışmalarımız devam ediyor. Önümüzdeki yıl daha çok netleşecek.”
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin