Ana Sayfa Etiketler Lansman

Etiket: lansman

Akzirve Gayrimenkul CEO’su İbrahim Maasfeh, Strada projesinin ilk etabındaki satışlardaki konutların yüzde 36 prim sağladığını ve ikinci etap olan Strada Plus'ta bu rakamın yüzde 40 olmasını beklediklerini söyledi. 
Luxera Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Luxera Yenibosna projesinin lansmanı 24 Ekim'de gerçekleşecek.
Karden İnşaat'ın Beylikdüzü-Bahçeşehir hattındaki ikinci projesi olan Self İstanbul; 11 ekim 2017 çarşamba günü Yönetim Kurulu Başkanı Paşa Karadeniz evsahip...
Ilgın inşaatın Gaziosmanpaşa'da hayata geçirdiği We Haliç projenin basın lansmanı ardından Ilgın İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Bucak, projenin detaylarını emlakdream.com Yayın Yönetmeni Ayla Özer'e anlattı.
KİPTAŞ'ın Zeytinburnu Veliefendi'de bulunan 36 bin M²'lik arsası üzerinde projelendirilen Locamahal Veliefendi'de; 10 ekim 2017'de düzenlenen basın toplantısının ardından lansman satışları başlayacak. 14 katlı 20 blok halinde tasarlanan projede 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneklerinin sunulduğu 1262 konut üretilecek. Konut büyüklüklerinin 100 ile 208 M² arasında değiştiği Locamahal Veliefendi'de konutların...
Sinpaş Yapı Ümraniye'de Finans Merkezine komşu 2 bin 750 konutluk dev projeyi satışa sundu. Lansmana özel yüzde 20 indirim yapılan projenin detaylarını Sinpaş Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çelik emlakdream.com Yayın Yönetmeni Ayla Özer'e anlattı.
Ön talep toplama sürecindeki Avrupark Hayat projesinde; 26 ekimde düzenlenecek basın toplantısıyla sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtılmasının ardından lansman satışları başlayacak.
http://www.emlakdream.com/haber/gokorman-da-lansmana-ozel-metrekare-fiyatlari-4-800-tl-den-basliyor/85523 Sinpaş GYO 22 Eylül Cuma günü düzenlediği basın top...
Sinpaş GYO’nun Anadolu Yakası Ümraniye’deki yeni projesi Gökorman; yeşil ve modern mimarisiyle dünyanın en güzel kentlerinden İstanbul’a yakışacak bir proje olarak hayata geçmeye hazırlanıyor.
Sinpaş GYO 22 Eylül Cuma günü düzenlediği basın toplantısıyla yeni projeleri olan Gökorman projesini tanıttı.
Ailelere özel olarak tasarlanan Atakent (Halkalı)’in en yeni projesi Bulvar Atakent lansman fiyatlarıyla satışa sunuldu.
Ön satış süreci tamamlanan Vadikoru projesinde 19 eylülde düzenlenenen basın toplantısının ardından lansman satışları başladı.
Sinpaş GYO tarafından projelendirilen Gökorman'da; 22 eylülde gerçekleştirilen basın toplantısının ardından lansman satışları başladı.
Ön satış sürecinde olan 1087 ünitelik We Haliç projesinde lansman satışları 10 ekimde başlıyor.
Ön satış süreci devam eden We Haliç'te lansman satışları 10 ekimde başlıyor.
DKY İnşaat tarafından Kartal'da hayata geçirilen DKY Ada projesinde 29 eylülde düzenlenen basın toplantısının ardından lansman satışları başladı.
Efitaş İnşaat, Esenler Belediyesi ve Eskon İnşaat ortaklığı tarafından hayata geçirilen Ömür İstanbul projesi 22 Eylül’de gerçekleştirilen basın toplantısıyla sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtıldı.
İnşaat sektöründe yaptığı prestijli projelerle adını duyuran Artaş İnşaat'tan yepyeni bir proje: Avrupa Konutları Yamanevler projesi... Anadolu Yakası'nda hayata geçirilen projenin detaylarını Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, emlakdream.com'a anlattı.
Kordon İstanbul projesinde sanat atölyeleri, özel sinema odası, kapalı yüzme havuzu ve misafir odası gibi hayatı kolaylaştıracak aktivite alanlarıyla yaşam kalitesini artıracak.
Piyalepaşa İstanbul'da, 120 mağazası, 9 salonlu sineması ile birlikte 3 bin 900 araç kapasiteli otopark bir arada sunuluyor.

YAZARLAR

Ayla Özer
62 YAZI