26 Şubat 2024 Pazartesi
Ana SayfaManşetSiltaş Panorama’da LifeX konseptiyle bir yaşam alanı sunuluyor..

Siltaş Panorama’da LifeX konseptiyle bir yaşam alanı sunuluyor..

Bugüne kadar ağırlıklı olarak Pendik, Kartal, Maltepe aksında iş merkezleri, Siltaş Nova Park, Siltaş Mavi Park, Siltaş Teras Park, Siltaş Safir Park, Siltaş Flora Park ve Siltaş Marina gibi çok sayıda yeni nesil konut projelerini hayata geçiren Siltaş Yapı’nın Pendik Çınardere mahallesinde 23 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde kentsel dönüşüm olarak hayata geçirdiği Siltaş Panorama projesi, LifeX konseptiyle sadece bir ev değil komple bir yaşam alanı sunuyor.

LifeX konseptinin içerisinde proje sakinlerinin misafirlerini beş yıldızlı otel konforunda ağırlayabilecekleri misafir süiti, geniş ekranda film ya da maç izleyebilecekleri cep sineması, klasik bir kafeterya yerine içeceklerini yudumlarken aynı zamanda kütüphaneden seçtikleri bir kitabı okuyabilecekleri bir kafe-kütüphane başta olmak üzere yaşama ekstra konfor katacak pek çok detay bulunuyor.

7 ve 11 katlı 13 blok halinde tasarlanan ve 9 haziran 2022 tarihinde gerçekleştirilen basın toplantısının ardından lansman satışlarının başladığı proje; 2+1, 3+1, 3.5+1, 4+1 ve 5+1 kat planlarında 650 konut ve 23 ticari üniteden meydana geliyor.

Elektrikli araçlar için e-şarj istasyonu altyapısının bulunduğu projede; yüzme havuzu, toplantı odası, çocuk oyun odası, fitness salonu ve sauna da yer alıyor. Projede bulunan yürüyüş ve bisiklet parkuru, kamelya ve dinlenme alanları, spor ve oyun sahaları, süs havuzları, şelaleler ve koku bahçeleri de ev sahiplerinin hayatına konfor katmaya hazırlanıyor.

PROJE BİLGİ FORMU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
360 YAZI