3 Haziran 2023 Cumartesi
Ana SayfaManşetBiva Tower'ın mimarından yeni projeler müjdesi..

Biva Tower’ın mimarından yeni projeler müjdesi..

İzmir ve çevresinde kentsel dönüşüm projeleri hayata geçiren ve Avrupa’nın en yüksek yapısal çelik binası Biva Tower’a imzasını atan Biva Mimarlık A.Ş., yeni projelerle yatırımlarına devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Kuşadası’nda gerçekleştirilen etkinlikte yaklaşık bin yatırımcıyı ağırlayan Biva Mimarlık, inşaat sektöründe yaptığı yeni atılımları tanıttı.

Bu toplantıda yatırımcılara gelecekte inşaasına başlanması planlanan büyük projeler de tanıtıldı. Biva’nın projelerinin kısa lansmanının ardından, toplantı sunumunda konuşan Biva A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mimar Vahap Yılmaz, bugüne kadar yaptıkları binlerce konut ve ticari alan projeleri hakkında bilgiler verdi.

Yılmaz; önümüzdeki dönemde başlayacakları Bayraklı, Gaziemir, Foça, Seferihisar ve Çeşme Alaçatı projeleri hakkında şunları söyledi:

“Bayraklı bölgesinde yeni yatırımlarımız olacak. İki parsel yanyana 1470 metrekarelik arsaya 240 adet 1 + 1 ofis konseptinde daire yapılacak. Bu proje bölgede depremden sonra ihtiyaç duyulan hem ofis hem de konut açığına cevap vermiş olacak. Bayraklı Adliyesi’nin çok yakınında, ek binaya yakın olan iş merkezimiz ise İzmir’in Mia bölgesi olarak adlandıran Bayraklı Manavkuyu mahallesinde bulunuyor. Projemiz yaklaşık 3 ay içinde başlayacak ve 18 ayda tamamlanacak.

Gaziemir projemiz iyi bir lokasyona sahip. Çevre yolu dönüşlerinin hemen öncesinde, iş merkezinin olduğu havalimanı yolu üzerinde bulunan büyük AVM’nin 1 km yakınında, Ege Serbest Bölgesinin de yanında yer alıyor. 1000 tane 1+1’in yapılacağı büyük bir proje. İçinde yüzme havuzu, fitness, kapalı spor salonları, kapalı alanlar, açık spor alanları, peyzaj ve rekreasyon alanları olmak üzere iki tane ada iki parselden oluşan bir proje olacak. O bölgeye değer katacak projeler arasında yer alıyor.

Foça Gencelli de yapacak olan proje yaklaşık 150 tane bağımsız bölümden oluşacak. Otel konsepti de olacak. İçinde yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, sauna, çocuk havuzları olan denize sıfır, kendi özel iskelesi olan o bölgenin en iyi projelerinden bir tanesi. Karşıyaka ile Mavişehir arasındaki mesafesi 15 dakika, çevre yolundan eski Foça’ya 17 dakika sürüyor. Hem günlük hem de yazlık olarak yaşamaya uygun, yaz-kış kullanılabilecek bir proje.

Seferihisar Doğanbey’de bulunan bölgede otel konseptinde yapılacak 1+1 rezidansların olduğu 150 adet bağımsız bölümün olacak. İçinde farklı komplekslerin de olacağı otel konseptiyle her türlü detayı tasarlanarak muhteşem bir yaşam imkanı sunulacak. Ege balıkçı kasabası diyebileceğimiz bir bölgede yeni bir yaşam başlayacak. Çeşme Alaçatı için özel olarak çalışmalarını tamamladığımız bir diğer projemizi de önümüzdeki günlerde tanıtacağız.”

Biva A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mimar Vahap Yılmaz

PROJE BİLGİ FORMU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
348 YAZI