Satya Yayalar Pendik Projesi

Satya Yayalar Pendik Projesi; nerede, kim yapıyor, teslim tarihi, fiyat, sosyal donatılar ve genel bilgiler..

0

İstanbul Pendik’te hayata geçirilecek olan Satya Yayalar projesi yatırım değeri yüksek olan bir proje. Her ayrıntısının dikkatleri üzerine çektiği ve özenli bir şekilde planlanmış olan proje de konutlar sahiplerini bekliyor.  Projenin genel özelliklerine baktığımız da 12 bin metrekarelik bir arsa üzerine konumlandırılıyor. 4 blok halinde yükselecek olan proje de 340 adet daire var. 1+1 ve 3+1 seçeneği ile sunulacak olan proje gelecek için güçlü bir yatırım durumunda.

Satya Yayalar Pendik Projesi kat planları, teslim tarihi, örnek daire ve sosyal alanlar

Satya Yayalar Pendik projesinde % 70’lik bir yeşil alan tasarlanmış. Sosyal donatılarına baktığımız da ise Açık/ Kapalı yüzme havuzu, Sauna ve Buhar odaları, Fitness Center’ı, Yürüyüş parkurları, Kamelyası, Süs Havuzları, Kapalı Otoparkı ve Özel Peyzaj alanıyla sizlere stresten uzak bir yaşam sağlıyor. Proje de inşaat alanı ise 3 bin metrekare ve 20 ticari alan da proje içerisinde olacak.

1+1 dairelerde 210 bin liradan

3+1 dairelerde 465 bin liradan başlıyor.

Satya Yayalar Pendik Projesi daire fiyatları ve satış seçenekleri

Satya Yayalar Pendik projesinde peşin alımlarda % 10 indirim yapılıyor. Bunun yanı sıra kişiye özel ödeme planı gerçekleştiriliyor. 3+1 daireler için % 50 peşin bakiye 36 ay ‘0’ faiz , 1+1 daireler için yine % 50 peşin bakiye için 24 ay ‘0’ faiz uygulaması var.

Satya Yayalar Pendik Projesi Nerede?
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin