Emlak Konut GYO MIPIM 2018’de uluslararası yatırımcılarla biraraya geldi

Fransa'nın Cannes şehrinde 13 martta kapılarını açan ve 16 marta kadar ziyaretçilerini ağırlayacak olan Mipim 2018 Fuarına katılan Emlak Konut GYO fuar boyunca uluslararası yatırımcılara Türkiye'de yatırım fırsatlarını anlatacak.

0

Her yıl Fransa’nın Cannes şehrinde düzenlenen dünyanın önde gelen prestijli gayrimenkul fuarlarından Mipim 2018, 13 martta yapılan açılış töreniyle başladı. 16 mart tarihine kadar devam edecek olan fuara Türkiye 1600 metrekarelik alanda 250 kuruluşla katıldı.

İstanbul Çadırı’nda yerini alan Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı Emlak Konut GYO’nun Yönetim Kurulu Başkanı Ertan Yetim; Mipim’in 1970 yılından bu yana düzenlenen dünyanın en saygın ve prestijli gayrimenkul fuarlarından biri olduğunu ifade ederek uluslararası boyutta gayrimenkul sektörüne yön veren firma ve yatırımcıların biraraya getirilmesinin çok önemli olduğunu söyledi. Sözlerine “Uluslararası yatırım arenasında parlayan yıldız haline gelen ülkemizin önemli gayrimenkul firmalarının ve önemli kuruluşlarının bu özel organizasyona katılımıyla, şirketlerimiz için sadece iç piyasaya değil, uluslararası piyasaya da seslenme ve tanıtım fırsatı doğmuş oldu. Bu, bizler açısından da önemli bir açılım olmakla kalmayıp, ülkemizi doğru temsil etmek için bir vesile olmaktadır.” şeklinde devam eden Ertan Yetim “Sektörümüzdeki büyüme ve hareketliliğin en iyi göstergesi de MIPIM başta olmak üzere önemli organizasyonlara ve benzeri geniş katılımlı uluslararası fuarlara Türkiye’den katılımın her yıl artıyor olması. Bu tip organizasyonların en önemli fonksiyonunun ’sürdürülebilir tanıtım’ olduğu unutulmamalıdır. İstanbul köklü tarihi, konumu, eşsiz güzellikleri ve sunduğu fırsatlar ile yüz yıllardır insanların hem uğrak yeri hem de yatırımcıların talep ettiği bir destinasyon olarak öne çıkıyor. Bu doğrultuda her zaman olduğu gibi bu yıl da projelerimizin tanıtım faaliyetlerini gerçekleştirdik.” dedi.

Bizim Mahalle projesine yoğun ilgi

Emlak Konut’un Küçükçekmece’de 1 milyon metrekarelik arazi üzerinde mahalle konseptinde tasarladığı 6 bin konut ve ticari üniteden meydana gelecek olan projesi Bizim Mahalle fuarı gezen katılımcılardan büyük ilgi gördü.

Emlak Konut’un 2018’de ciro hedefi 7.3 milyar TL

Kurumun 2018 yılı hedefleriyle ilgili bilgiler veren Ertan Yetim bu sene 830 bin metrekarelik bir alan satışıyla 7.3 milyar TL ciro gerçekleştirmeyi ve seneyi de 1.8 milyar TL net kârla kapatmayı hedeflediklerini açıkladı.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin