Pera Gümüşlük Evleri projesi

Perataş İnşaat tarafından Bodrum'da hayata geçirilen Pera Gümüşlük Evleri projesi, sakin bir ortamda yaşamak isteyenleri bekliyor.

0

Perataş İnşaat tarafından Bodrum’da hayata geçirilen Pera Gümüşlük Evleri projesi, sakin bir ortamda yaşamak isteyenleri bekliyor.

Pera Gümüşlük Evleri projesi, 10 bin metrekarelik arazi üzerine kuruluyor. 64 üniteden meydana gelen projede 20 adet 2,5+1 daire, 44 adet yatay villa bulunuyor. Projede 2,5+1 daireler 122 metrekare, 4+1 tipindeki yatay villalar ise 253 metrekareden oluşuyor.

Pera Gümüşlük Evlerinde fiyat ve satış seçenekleri

Daire fiyatları 360 bin liradan başlayan Pera Gümüşlük Evleri’nde yüzde 40 peşinatla 36 ay sıfır faizle banka kredisi kullanılabiliyor. Ayrıca 60 ve 120 ay vade imkanı da sunuluyor.

Türkiye’nin gözde tatil beldelerinden Bodrum’da hayata geçirilen Pera Gümüşlük Evleri, sakinlik sevenlerin tercihi Gümüşlük Koyunbaba mevkisinde yükseliyor. 2017 yılının ilk aylarında yapımına başlanan proje, 25 milyon dolar yatırım değerine sahip.

Pera Gümüşlük Evleri’nde 2,5+1 tipinde daireler ve 4+1 tipinde yatay villalar bulunuyor. A plus deluxe bir proje olarak tasarlanan Pera Gümüşlük Evleri’nde evler yaz-kış yaşamaya uygun olarak inşa ediliyor. Projedeki tüm daireler Bodrum’un en güzel manzarasını görüyor. Pera Gümüşlük Evleri projesi 250 metre sahil şeridine sahip. Projeye ait bir adet iskele bulunuyor. Site içerisindeki bir asansörle sahile kadar ulaşım sağlayabiliyor.

Projenin konumu ve avantajları

Haziran 2017’de satışa sunulan Pera Gümüşlük Evlerindeki konutlar ankastre ürünler, split klima ve bulaşık makinesiyle teslim ediliyor.

Pera Gümüşlük Evleri, Migros’a 1,1 kilometre, Limon Kafe’ye 3,6 kilometre, Mimoza Restaurant’a 4 kilometre, Memedof Restaurant’a 6,4 kilometre, Palmarina’ya 6,9 kilometre, Acıbadem Hastanesi’ne 15,5 kilometre, Midtown AVM’ye 17,8 kilometre, Maçakızı Hotel’e 18,5 kilometre, Mandarin Oriental’e 22,8 kilometre, Marina Yachy Club’a 22,9 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Pera Gümüşlük Evleri nerede?
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin