Nef Ortayaka’da 3 günde 152 konut satıldı

Nef'in Eyüpsultan'da hayata geçireceği yeni projesi Nef Ortayaka'da 3 gün içinde 152 konut satışı gerçekleştirilirken 57 milyon liralık satış cirosuna ulaşıldı.

0

Doğru lokasyonda proje geliştirmenin önemi bir kez daha ortaya çıktı. Gayrimenkul sektörünün konut satışlarında sıkıntılar yaşadığı bu dönemde Nef’in; Gaziosmanpaşa Belediyesi himayesinde yürütülen ve belediye tarafından kentsel dönüşüm projelerini yönetmesi için kurulan belediye iştiraki GOPAŞ ile birlikte; Haliç’e 5 dakika mesafede, E-5 ile TEM’in ortasında ortasında, bütün köprü bağlantı yollarına ve yeni raylı ulaşım hatlarına yakın konumda geliştireceği yeni projesi Nef Ortayaka’da ön talep formu dolduran ve Nef’in daha önceki projelerinden ev satın alan ya da ilgi gösteren konut alıcılarına tanıdığı avantajlarla birlikte 3 gün içinde tam 152 daire satışı olurken 57 milyon lira satış cirosu elde edildi.

Tamamı 548 konuttan oluşan projede 1+1, 2+1 ve 3+1 kat planlarında daireler bulunuyor. Satış fiyatlarının 299.000 TL’den başladığı projede kişiye özel ödeme planlarıyla 36 aya kadar vade farksız yatırım yapma fırsatı sunuluyor.

3 günde 152 konut satılmasını kendilerini çok mutlu ettiğini ve gururlandırdığını ifade eden Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur “Bu satış hem markamıza hem de ülke ekonomisine duyulan güvenin bir göstergesi. Halkın ihtiyacına cevap verecek projeler ürettiğinizde, her dönemde bunun karşılığını görüyorsunuz” diyerek 2018 yılı için kendilerine koydukları 1.7 milyar liralık satış cirosuna çok yakın olduklarını kaydetti.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin