Müjde!.. Müzayede şimdi; Organize Sanayide…

Gayrimenkul proje pazarlaması ve satışı konusunda sektörün deneyimli ismi Bilge Özdemir Organize Sanayi için, bir ilk olan müzayede satışını, Gayrimenkul sektörü üzerindeki etki ve öngörülerini emlakdream.com için kaleme aldı.

0

emlakdream.com’ a özel yazılarımda müzayede satış alternatifini değerlendirirken gayrimenkul sektöründe müzayede satış kanalının “sanayi yapılarında“ uygulama yolu bulabileceğini öngörmüştüm. Bugün bu öngörümün gerçekleşmekte olduğunu görmek mutluluk veriyor.

İkitelli OSB’i içinde konumlu PULSAR İnşaat tarafından geliştirilen ve iskanı alınan TRiOS 2023’de Cadde üstü mağazalar ve Organize Sanayi Yapıları Turyap Holding İş birliği ile Sanayi ve Ticarete Dev Destek Müzayede’si ile 18.Nisan.2018’de “yatırımcı ve ihtiyaç sahipleri” ile buluşacak.

Şehrin içindeki tek organize sanayi bölgesi konumunu korumakta olan İkitelli – Trios 2023 Süleyman Demirel ile Bedrettin Dalan Bulvarlarının kesişme noktasında.

Bu konum avantajı; Trios 2023’de Çalışan personelin metro ve toplu ulaşım ağları ile hızlı ve konforlu ulaşımını sağlanırken Ulusal ve uluslararası deniz, kara, demir ve hava yollarına katılım ve erişim önemli avantaj sağlayacak.

İkitelli’de geliştirilen ve geliştirilmekte olan Organize Sanayi yapıları içinde; Trios 2023’ü farklı kılan özelliklerin başında;

 

• Yüksek tonajlı araçlar ile her kata ulaşım

 

•  Tüm katlarda 2 Ton/m2 hareketli yük taşıma kapasitesi ile  ağır sanayi makine ve techizatına uygun

 

• 8 metreye varan tavan yükseklikleri ile vinç kullanım olanağı ve asma katlar ile farklı amaçlara uygun net kullanım alan imkanı

 

• Enerji Tasarrufu; Toplam 35 MVA elektrik enerjisi alt yapısı, üretim için  gerekli yüksek enerji olanağı

Gelmektedir.

Binlerin çalışıp, Milyonların önünden geçeceği Trios 2023’de Cadde üstü ticari alanlar bölge ve sanayinin ticari ihtiyaçlarına göre şekillenecek.

Cadde ve kat mağazalar; dükkan, showroom, ofis, finans/banka, kafe/restaurant, OSB tedarikçisi olarak konumlanabilecek. Dev Destek Müzayedesinde,

Cadde Üstü Mağaza alanları: 5.789/15.742 TL/m2 aralığında

1.Kat Cephe Mağaza alanları: 5.200 – 6.450 TL/m2 aralığında iştirakçiler ile buluşacak.

Trios 2023 içinde konumlu alanlar ihtiyaca göre fabrika, depo, montaj, atölye, imalathane  ve farklı lokomotif sektörler için konumlanabilecektir. Katlı İş Yeri Alanları: 2.480 – 3.056 TL/m2 aralığında, Atölye-imalathane-fabrika alanları: 4.050 – 5.285 TL/m2 aralığında yatırımcı ve ihtiyaç sahiplerinin katılımını bekliyor.

Sadece, 18.Nisan.2018’e özel uygulanacak açık artırma değerleri Pulsar İnşaat tarafından peşinat sonrası yüzde 1.12  ile 24 ay’a kadar ödeme kolaylığı ile desteklenecek. Teslime hazır Trios 2023’de vade olanakları ve kiracı avantajları yatırım ve üretiminize ayrıca katkıda bulunacak.

İhtiyaç sahiplerinin OSB teşvik avantajları, hesaplı elektrik kullanımları ile üretimde bir adım önde olacağı Trios 2023’de satın alımların 1 yıl içinde minimum yüzde 50 yatırım değeri ile buluşmalarını öngörüyorum. Kiralama süreçlerinin başladığı Trios 2023’de yatırımların geri dönüş hızlarının alışıla gelmiş kira çarpanlarının önünde olmasını bekliyorum.

Trios-2023’ de “işiniz ve yatırımınız“ için Trios Müzayede Ofisini ziyaret ederek alternatif yer belirlemenizi bu tarihi müzayede fırsatını, kaçırmamanızı öneririm. Açık artırma listeleri, Ayrıntılı bilgi ve açık artırma koşullarını öğrenmek için www.turyap.com.tr ‘i ziyaret edebilir, 444 2 780’den bilgi alabilir, Türkiye ve Dünyanın her yerinden müzayede salonuna eş zamanlı olarak katılabilir bu tarihi fırsatta yerinizi alınabilirsiniz .

Demedi Demeyin…Böyle bir fırsat bir daha gelmez.!..

Yıllar sonra gelse de… ne böyle bir konum, ne böyle bir yapı…ne de bu fiyatlar olur.

Bilge Özdemir

Marketing & Sales Consultant for Real Estate
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin