Başakşehir Avrasya Konutları
Ana Sayfa Etiketler Bilge Özdemir yazıları

Etiket: Bilge Özdemir yazıları

Acarlar Şirketler Topluluğu Pazarlama ve Satış Grup Başkanı Bilge Özdemir;  Corona Virüs süreci ile dip yapan gayrimenkul sektörüne getirilen kredi destek paketlerini emlakdream.com için değerlendirdi ve önerilerde bulundu.   Krizlerde en önemli süreç “psikoloji yönetimidir“ Her kriz bir gün son bulur ancak insanların psikolojisini doğru yönetir ve yön verirseniz süreci kısaltır ve...
Acarlar Şirketler Topluluğu Pazarlama ve Satış Grup Başkanı Bilge Özdemir; Corona Virüs süreçi ile hız kazanan villa Pazarını ve yaşanan gelişmeleri emlakdream.com için değerlendirdi.   İstanbul’da Anadolu ve Avrupa yakasında sayıları binler ile ifade edilen yatay yerleşim modeli “villa trend“ talebi hız kesmeden vites büyütüyor.   Aramaların %75’i Villa;   Emlak organizasyonları gelen gayrimenkul taleplerinin tamama yakının villa...
Acarlar Şirketler Topluluğu Pazarlama ve Satış Grup Başkanı Bilge Özdemir; Corona Virüsü süreci sonrasında gayrimenkul’ün güvenli liman algısında, altını tahtından edebileceğini, konut tercihinin güvenli liman olabileceği öngörüsünü emlakdream.com için değerlendirdi. Önce Sağlık diyerek değerlendirmelerimde bulunmak istiyorum, görüyoruz ki para ile sağlık alınamıyor... salgınlarda herkes eşit oluyormuş.   Dünya artık eskisi gibi değil; corona sonrası...
Gayrimenkul proje geliştirme, pazarlama ve satış konusunda sektörün deneyimli ismi Bilge Özdemir; Ocak 2020 Konut Satış Verilerini emlakdream.com için değerlendirdi ve önerilerde bulundu.
Gayrimenkul satış ve pazarlamasında sektörün duayen ve deneyimli isimlerinden Şükrü Bilge Özdemir, yarım asra yakın inşaat sektörü tecrübesi ile Türkiye’de inşaat sektöründe ilklerin öncüsü ve marka değeri olan Acarlar Şirketler Topluluğu'nun Pazarlama ve Satış Grup Başkanı görevine getirildi. Emlakdream.com'da da her hafta değerli yazılarını yayınlamaktan büyük memnuniyet duyduğumuz Özdemir, ABD'de...
Gayrimenkul proje geliştirme, pazarlama ve satış konusunda sektörün Danışılanı & Stratejist Bilge Özdemir; gündeme tekrar oturan günah keçisi olan “maketten satış“ görüş ve önerilerini emlakdream.com için değerlendirdi.
Gayrimenkul proje geliştirme, pazarlama ve satış konusunda sektörün Danışılanı & Stratejist Bilge Özdemir; gayrimenkul sektöründe futurist öngörülerini emlakdream.com için değerlendirdi, gelecek için tespit ve önerilerde bulundu.
Gayrimenkul proje geliştirme, pazarlama ve satış konusunda sektörün Danışılanı & Stratejist Bilge Özdemir; gayrimenkul pazarında son gelişmeleri emlakdream.com için değerlendirdi.
CuEngine 3D OnLine Project Sales Platform Yönetim Ortağı Bilge Özdemir Global Dünyada hızla yayılan Paylaşım Ekonomisinin yansımalarını Gayrimenkul Sektörü için emlakdream.com'a değerlendirdi.
CuEngine 3D OnLine Project Sales Platform Yönetim Ortağı Bilge Özdemir Dijitalleştirmeye başladıkları “Proje sunum ve satış“ yönetimlerinde karşılaştıkları “Alıcı ve Satıcı“ yorumlarını emlakdream.com için değerlendirdi.
CuEngine 3D OnLine Project Sales Platform Yönetim Ortağı Bilge Özdemir Yeniden tanımlanan BES’e YAŞLILIK Önerilerini emlakdream.com aracılığı ile açıklayarak, dikkat çekti..
CuEngine 3D OnLine Project Sales Platform Yönetim Ortağı Bilge Özdemir Dijitalleştirdikleri Gayrimenkul pazarlama ve satış “farklılık ve faydalarını“ emlakdream.com ile paylaştı.
Gayrimenkul proje pazarlaması ve satışı konusunda sektörün deneyimli ismi Bilge Özdemir, Yönetim Ortağı olduğu CuEngine 3D OnLine Project Sales Platformun Global pazar deneyimlerini ÇİN PAZAR yapısı ile başlayarak emlakdream.com aracılığı ile Türk Gayrimenkul pazarı ile paylaşıyor.
Gayrimenkul proje geliştirme, pazarlama ve satış konusunda sektörün Danışılanı & Stratejist Bilge Özdemir; emlakdream.com için İstanbul pazarını değerlendirdi.
Gayrimenkul proje geliştirme, pazarlama ve satış konusunda sektörün Danışılanı & Stratejist Bilge Özdemir; 2020 - 22 Türkiye Değişim Hedefi için Turizm ve Çevre Şehircilik Bakanlıklarına Türkiye’ye ortak tanıtım platformu öneri ve turizmin gayrimenkul sektörü üzerindeki etkileşimini değerlendirme yönünde öngörülerini emlakdream.com için kaleme aldı.
Gayrimenkul proje geliştirme, pazarlama ve satış konusunda sektörün Danışılanı & Stratejist Bilge Özdemir; deprem sonrasının gayrimenkul yönelim psikolojilerini emlakdream.com için değerlendirdi.
Gayrimenkul proje geliştirme, pazarlama ve satış konusunda sektörün duayen isimlerinden Bilge Özdemir; emlakdream.com için TÜİK tarafından yayınlanan konut satışlarını yorumladı, çarpıcı tespitler ve önerilerde bulundu.
Gayrimenkul proje geliştirme, pazarlama ve satış konusunda sektörün duayen isimlerinden Bilge Özdemir; emlakdream.com aracılığı ile İBB’ye geri göç önerilerinde bulundu.
Emlakdream.com Genel Yayın Yönetmeni Ayla Özer, Gayrimenkul proje geliştirme, pazarlama ve satışı konusunda sektörün deneyimli ismi Bilge Özdemir ile bayram günü... Bayram tadında Gayrimenkul Sektörünü değerlendirdi.
Gayrimenkul proje geliştirme, pazarlama ve satış konusunda sektörün Duayeni Bilge Özdemir; daralan gayrimenkul pazar hacmine VIP PROPERTY tarafından sunulan hizmetleri emlakdream.com için değerlendirdi ve proje geliştiricilere önerilerde bulundu.

YAZARLAR

Ayla Özer
241 YAZI0 YORUM
Bilge Özdemir
178 YAZI0 YORUM
Soner Keleş
15 YAZI0 YORUM