Ana Sayfa Etiketler Bilge Özdemir yazıları

Etiket: Bilge Özdemir yazıları

Gayrimenkul proje geliştirme, pazarlama ve satış konusunda sektörün Danışılanı & Stratejist Bilge Özdemir; emlakdream.com için İstanbul pazarını değerlendirdi.
Gayrimenkul proje geliştirme, pazarlama ve satış konusunda sektörün Danışılanı & Stratejist Bilge Özdemir; 2020 - 22 Türkiye Değişim Hedefi için Turizm ve Çevre Şehircilik Bakanlıklarına Türkiye’ye ortak tanıtım platformu öneri ve turizmin gayrimenkul sektörü üzerindeki etkileşimini değerlendirme yönünde öngörülerini emlakdream.com için kaleme aldı.
Gayrimenkul proje geliştirme, pazarlama ve satış konusunda sektörün Danışılanı & Stratejist Bilge Özdemir; deprem sonrasının gayrimenkul yönelim psikolojilerini emlakdream.com için değerlendirdi.
Gayrimenkul proje geliştirme, pazarlama ve satış konusunda sektörün duayen isimlerinden Bilge Özdemir; emlakdream.com için TÜİK tarafından yayınlanan konut satışlarını yorumladı, çarpıcı tespitler ve önerilerde bulundu.
Gayrimenkul proje geliştirme, pazarlama ve satış konusunda sektörün duayen isimlerinden Bilge Özdemir; emlakdream.com aracılığı ile İBB’ye geri göç önerilerinde bulundu.
Emlakdream.com Genel Yayın Yönetmeni Ayla Özer, Gayrimenkul proje geliştirme, pazarlama ve satışı konusunda sektörün deneyimli ismi Bilge Özdemir ile bayram günü... Bayram tadında Gayrimenkul Sektörünü değerlendirdi.
Gayrimenkul proje geliştirme, pazarlama ve satış konusunda sektörün Duayeni Bilge Özdemir; daralan gayrimenkul pazar hacmine VIP PROPERTY tarafından sunulan hizmetleri emlakdream.com için değerlendirdi ve proje geliştiricilere önerilerde bulundu.
Gayrimenkul proje geliştirme, pazarlama ve satış konusunda sektörün duayeni Bilge Özdemir; faiz indiriminin gayrimenkul sektöründe “üretici - satıcı kesime“ yansımalarını emlakdream.com için değerlendirdi, önerilerde bulundu, neden faiz indirimin yetmeyeceğini analiz etti.
Gayrimenkul proje geliştirme, pazarlama ve satış konusunda sektörün Danışılanı & Stratejist Bilge Özdemir; faiz indirimi ve gayrimenkul sektörüne yansımalarını emlakdream.com için değerlendirdi, pazarı geliştirici tespit ve önerilerde bulundu.
Gayrimenkul proje geliştirme, pazarlama ve satış konusunda sektörün Danışılanı & Stratejist Bilge Özdemir; Alman Bilim adamları ve yeni nesil deprem tahmincisi Frank Hoogerbeets’in olası Marmara / İstanbul depremi için uyarılarını ve gayrimenkul sektörüne yansımalarını emlakdream.com için değerlendirdi.
Gayrimenkul proje geliştirme, pazarlama ve satış konusunda sektörün Danışılanı & Stratejist Bilge Özdemir; Gayrimenkul stoklarına yönelik çözüm önerilerini emlakdream.com için değerlendirdi.
Son bir yıldır yerel yönetim anlayışına yönelik emlakdream.com aracılığı ile gündeme getirdiğimiz önerilerin ele alınması, çözümler üretilmesi gündem yapıcı rolümüzü her geçen gün artırmaktadır.
Gayrimenkul proje geliştirme, pazarlama ve satış konusunda sektörün Danışılanı & Stratejist Bilge Özdemir; sıkışan gayrimenkul pazarına yönelik önerilerine emlakdream.com aracılığı ile Takas’ı ekledi.
Gayrimenkul proje geliştirme, pazarlama ve satış konusunda sektörün Danışılanı & Stratejist Bilge Özdemir, Gayrimenkul & İnşaat Sektörünün İzmir Açılımına dikkat çekerek emlakdream.com için değerlendirdi.
Gayrimenkul proje geliştirme, pazarlama ve satış konusunda sektöre Danışmanlık veren Bilge Özdemir; Gayrimenkul pazarını inceleyerek tıkanan pazara çözüm önerilerini yurt dışına taşıyarak emlakdream.com için değerlendirdi.
Gayrimenkul proje geliştirme, pazarlama ve satış konusunda sektörün deneyimli ismi Bilge Özdemir; Doğal afetlerin bölgenin geleceği üzerindeki etkisini ve değişen villa trendlerini Büyükçekmece Göl Vadisi için değerlendirdi ve öngörülerini emlakdream.com için kaleme aldı.
Gayrimenkul proje geliştirme, pazarlama ve satış konusunda sektörün deneyimli ismi Coldwell Banker Commercial Projeler Pazarlama ve Satış Direktörü Bilge Özdemir; Lise ve üniversite tercihlerinin yerleşim tercihi üzerindeki etkilerini değerlendirdi ve öngörülerini emlakdream.com için kaleme aldı
Gayrimenkul proje geliştirme, pazarlama ve satış konusunda sektörün deneyimli ismi Coldwell Banker Commercial Projeler Pazarlama ve Satış Direktörü Bilge Özdemir; Nisan 2019 gayrimenkul satışlarını yorumlayarak “rakamların diline yönelik“ öngörülerini emlakdream.com için kaleme aldı.
Gayrimenkul proje geliştirme, pazarlama ve satış konusunda sektörün deneyimli ismi Coldwell Banker Commercial Projeler Pazarlama ve Satış Direktörü Bilge Özdemir; günümüz koşullarında, finansal yatırım özelliğini yitiren gayrimenkul sektöründe; yeni açılım trendinin “kadına yatırım“ olduğunu belirtti ve öngörülerini emlakdream.com için kaleme aldı.
Gayrimenkul proje geliştirme, pazarlama ve satış konusunda sektörün deneyimli ismi Coldwell Banker Commercial Projeler Pazarlama ve Satış Direktörü Bilge Özdemir; gayrimenkul sektöründe uluslararası pazar yönelimlerini değerlendirerek öngörülerini emlakdream.com için kaleme aldı.

YAZARLAR

Ayla Özer
99 YAZI0 YORUM
Bilge Özdemir
129 YAZI0 YORUM
Soner Keleş
14 YAZI0 YORUM