Ana Sayfa Etiketler Bilge Özdemir yazıları

Etiket: Bilge Özdemir yazıları

Emlakdream.com Genel Yayın Yönetmeni Ayla Özer, Gayrimenkul proje geliştirme, pazarlama ve satışı konusunda sektörün deneyimli ismi Bilge Özdemir ile bayram günü... Bayram tadında Gayrimenkul Sektörünü değerlendirdi.
Gayrimenkul proje geliştirme, pazarlama ve satış konusunda sektörün Duayeni Bilge Özdemir; daralan gayrimenkul pazar hacmine VIP PROPERTY tarafından sunulan hizmetleri emlakdream.com için değerlendirdi ve proje geliştiricilere önerilerde bulundu.
Gayrimenkul proje geliştirme, pazarlama ve satış konusunda sektörün duayeni Bilge Özdemir; faiz indiriminin gayrimenkul sektöründe “üretici - satıcı kesime“ yansımalarını emlakdream.com için değerlendirdi, önerilerde bulundu, neden faiz indirimin yetmeyeceğini analiz etti.
Gayrimenkul proje geliştirme, pazarlama ve satış konusunda sektörün Danışılanı & Stratejist Bilge Özdemir; faiz indirimi ve gayrimenkul sektörüne yansımalarını emlakdream.com için değerlendirdi, pazarı geliştirici tespit ve önerilerde bulundu.
Gayrimenkul proje geliştirme, pazarlama ve satış konusunda sektörün Danışılanı & Stratejist Bilge Özdemir; Alman Bilim adamları ve yeni nesil deprem tahmincisi Frank Hoogerbeets’in olası Marmara / İstanbul depremi için uyarılarını ve gayrimenkul sektörüne yansımalarını emlakdream.com için değerlendirdi.
Gayrimenkul proje geliştirme, pazarlama ve satış konusunda sektörün Danışılanı & Stratejist Bilge Özdemir; Gayrimenkul stoklarına yönelik çözüm önerilerini emlakdream.com için değerlendirdi.
Son bir yıldır yerel yönetim anlayışına yönelik emlakdream.com aracılığı ile gündeme getirdiğimiz önerilerin ele alınması, çözümler üretilmesi gündem yapıcı rolümüzü her geçen gün artırmaktadır.
Gayrimenkul proje geliştirme, pazarlama ve satış konusunda sektörün Danışılanı & Stratejist Bilge Özdemir; sıkışan gayrimenkul pazarına yönelik önerilerine emlakdream.com aracılığı ile Takas’ı ekledi.
Gayrimenkul proje geliştirme, pazarlama ve satış konusunda sektörün Danışılanı & Stratejist Bilge Özdemir, Gayrimenkul & İnşaat Sektörünün İzmir Açılımına dikkat çekerek emlakdream.com için değerlendirdi.
Gayrimenkul proje geliştirme, pazarlama ve satış konusunda sektöre Danışmanlık veren Bilge Özdemir; Gayrimenkul pazarını inceleyerek tıkanan pazara çözüm önerilerini yurt dışına taşıyarak emlakdream.com için değerlendirdi.
Gayrimenkul proje geliştirme, pazarlama ve satış konusunda sektörün deneyimli ismi Bilge Özdemir; Doğal afetlerin bölgenin geleceği üzerindeki etkisini ve değişen villa trendlerini Büyükçekmece Göl Vadisi için değerlendirdi ve öngörülerini emlakdream.com için kaleme aldı.
Gayrimenkul proje geliştirme, pazarlama ve satış konusunda sektörün deneyimli ismi Coldwell Banker Commercial Projeler Pazarlama ve Satış Direktörü Bilge Özdemir; Lise ve üniversite tercihlerinin yerleşim tercihi üzerindeki etkilerini değerlendirdi ve öngörülerini emlakdream.com için kaleme aldı
Gayrimenkul proje geliştirme, pazarlama ve satış konusunda sektörün deneyimli ismi Coldwell Banker Commercial Projeler Pazarlama ve Satış Direktörü Bilge Özdemir; Nisan 2019 gayrimenkul satışlarını yorumlayarak “rakamların diline yönelik“ öngörülerini emlakdream.com için kaleme aldı.
Gayrimenkul proje geliştirme, pazarlama ve satış konusunda sektörün deneyimli ismi Coldwell Banker Commercial Projeler Pazarlama ve Satış Direktörü Bilge Özdemir; günümüz koşullarında, finansal yatırım özelliğini yitiren gayrimenkul sektöründe; yeni açılım trendinin “kadına yatırım“ olduğunu belirtti ve öngörülerini emlakdream.com için kaleme aldı.
Gayrimenkul proje geliştirme, pazarlama ve satış konusunda sektörün deneyimli ismi Coldwell Banker Commercial Projeler Pazarlama ve Satış Direktörü Bilge Özdemir; gayrimenkul sektöründe uluslararası pazar yönelimlerini değerlendirerek öngörülerini emlakdream.com için kaleme aldı.
Gayrimenkul proje geliştirme, pazarlama ve satış konusunda sektörün deneyimli ismi Coldwell Banker Commercial Türkiye Projeler Pazarlama ve Satış Direktörü Bilge Özdemir; gayrimenkul sektörü gelecek öngörülerini emlakdream.com için kaleme aldı.
Gayrimenkul proje geliştirme, pazarlama ve satış konusunda sektörün deneyimli ismi Bilge Özdemir; yeni nesil proje pazarlama ve satış öngörülerini emlakdream.com için kaleme aldı.
Gayrimenkul Proje Geliştirme, Pazarlama ve Satışı konusunda sektörün deneyimli ismi Bilge Özdemir; 2019 YILI GAYRİMENKUL SEKTÖRÜ ÖNGÖRÜLERİNİ farklı paydaşlar yönü ile değerlendirerek emlakdream.com için kaleme aldı.
Gayrimenkul proje pazarlaması ve satışı konusunda sektörün deneyimli ismi Bilge Özdemir; yabancıya gayrimenkul satışına yönelik kanun değişiklik önerilerini emlakdream.com aracığı ile zaman zaman değerlendirmiş ve yorumlamıştı... Bugünkü yazısında yabancıya konut satışlarının artırılmasında izlenmesi gereken yolları değerlendirerek önerilerde bulundu.
Yıllardan beri ailelerden çocuklara miras deyimine TORKAM E5 projesi ile farklı bir yaklaşım geliyor.. Çocuklardan Aileye Rezidans.. Bilge Özdemir; İstanbul’da yönünü arayan mimari için Torkam E 5 projesi ile Yatay Mimaride Karma Proje uygulama örneğini emlakdream.com için kaleme alıp değerlendirdi.

YAZARLAR

Ayla Özer
94 YAZI0 YORUM
Bilge Özdemir
120 YAZI0 YORUM
Soner Keleş
14 YAZI0 YORUM