Modern City Bahçelievler’de 0,98 faiz kampanyası

Alp İnşaat ve Modacity tarafından Bahçelievler'de hayata geçirilen Modern City Bahçelievler projesinde 0.98 faiz kampanyası başlatıldı.

0

Alp İnşaat ve Modacity tarafından Bahçelievler’de hayata geçirilen Modern City Bahçelievler projesinde 0.98 faiz kampanyası başlatıldı.

Modern City Bahçelievler Projesi, 5 bin metrekarelik arsa üzerinde yükseliyor. Projede, büyüklükleri ise 104 metrekare ile 217 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1, 4+1, bahçe teraslı 2+1, 3+1, 4+1 ve kat teraslı 2+1 daire seçeneklerinin bulunuyor.

Projede daire fiyatları 512 bin TL’den başlıyor. Hemen tapu teslim avantajı sunulan projede yüzde 35 peşin, geri kalanı 36 ay faizsiz vade imkanı da sunuluyor. Farklı konut tipi ve özelliğine göre değişiklik gösteren fiyatlarla konut sahibi olmak isteyenlere 5 yıl yüzde 0.98 faiz oranıyla banka kredisi imkanı da sunuluyor. Peşin ödemelerde de yüzde 8 indirimin sunulduğu proje, aynı zamanda firma bünyesinde özel ödeme imkanları da tanıyor.

Modern City Bahçelievler sosyal alanları

Modern City projesinde konutların teslimlerinin 2019 yılının Ağustos ayında yapılması planlanıyor.

Projede, her daireye özel kapalı otopark alanı, 7/24 profesyonel güvenlik hizmeti, yüksek hacimli su deposu, radye Jeneral temel sistemi, resepsiyon, sauna, fin Hamamı, yüzme havuzu, fitness salonu, peyzaj alanları, çocuk oyun alanları, hobi odası, seyir terası, gibi sosyal alanlar bulunuyor.

Projenin konumu

Modern City Bahçelievler, E-5, TEM ve Kuzey Otoyolu bağlantı yollarına yakınlığı, metro ve metrobüs ile ulaşım kolaylığı ve merkezi konumuyla dikkat çekiyor.

Üniversiteler, iş ve alışveriş merkezleri, oteller, rezidans ve lüks konutlarla birlikte değeri her geçen gün artarak İstanbul’un en önemli gelişim merkezlerinden biri olan Bahçelievler’de, şu anda faaliyette olan Atatürk Havalimanı’na 3 km. mesafede, ayrıca yeni açılacak 3. Havalimanı’na ulaşım hizmeti verecek olan Halkalı – Kirazlı ile İkitelli – Ataköy metro hatlarına ise 400 metre uzaklıkta.

Proje çevresinde AVM, özel hastaneler ve devlet hastanelerinin yanı sıra S. Zaim, Arel, Altınbaş, Kültür ve Aydın Üniversitelerine, İSTOÇ, MASKO, İkitelli OSB, Kuyumcukent, CNR Expo ve Dünya Ticaret Merkezi ve İhracatçılar Birliği gibi büyük iş ve ticaret merkezlerine de komşu durumda.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin