Meydan Ardıçlı’da satışlar başladı

0

Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt ve Bahaş Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Abdüssamet Bahadır ev sahipliğinde 15 eylül cuma günü düzenlenen basın toplantısıyla kamuoyuna ve yatırımcılara tanıtılan Esenyurt'un yeni projesi Meydan Ardıçlı'da lansman satışları başladı.

545 milyon TL yatırım bedeliyle 67 bin metrekarelik arsa ve 230 bin metrekarelik kapalı alana sahip olarak yükseklikleri 2 ile 7 kat arasında değişen 27 blok halinde tasarlanan Meydan Ardıçlı'da 1.683 daire ve 121 ticari ünite yer alacak. 1+0 – 1+1 – 2+1 – 3,5+1 ve 4,5+1 olmak üzere 5 farklı tip ve büyüklükte inşa edilen konutların metrekare satış fiyatları 3 bin TL ile 4 bin TL arasında değişiyor.

Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt basın toplantısının açılışında yaptığı bir konuşmayla Meydan Ardıçlı projesinin hem modern mimariyi hem de geçmişin estetiğini içinde barındırdığını söyledi. Bölgenin ulaşım akslarıyla dikkat çektiğini vurgulayan Özyurt, projenin içinde yer alan metronun Ardıçlı İstasyonu’yla ulaşım sorununu kökten çözdüğünü ifade etti. Özyurt, bölgenin iş ve sosyal yaşamı bir arada sürdürmeye olanak sağladığını kaydetti. 

Bahaş Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Abdüssamet Bahadır da yaptığı konuşmasında lokasyona vurgu yaparak, temeli atılarak yapımına başlanan Meydan Ardıçlı projesinin Ardıçlı Evleri’ne komşu konumda yer aldığını bildirdi. Meydan Ardıçlı projesi içinden metronun geçtiğini anlatan Bahadır, “Sosyal yaşamın hareketli olduğu bu bölgede Meydan Ardıçlı projesi ev sahipleri hayatın dinamik temposunu yaşarken, aynı zamanda evlerinden uzaklaşmadan günlük ihtiyaçlarını karşılayabilecekler. Meydan Ardıçlı’nın kalbi olarak görülen meydanlar, kamuya açık yapısıyla sosyal hayatı daha da zenginleştirecek” dedi. 

Meydan Ardıçlı projesi daire tipleri

3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin olmadığı projede konutların büyüklükleri 41 ile 228 metrekare arasında,. ticari alanların büyüklükleri ise 35 ile 1222 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Meydan Ardıçlı projesi fiyat listesi ve ödeme koşulları

Lansman döneminde metrekare satış fiyatlarının 3.000 – 4.000 TL arasında değiştiği projede  60 aya kadar şirket bünyesinden taksit kolaylığı da sağlanıyor. Peşin alımı tercih edenler için yüzde 10 indirim yapılıyor.

Meydan Ardıçlı projesi sosyal tesisler

Projede, çocuk oyun alanları, sauna, fitness merkezi, kafe, restoran ve süs havuzu var.

Meydan Ardıçlı projesi lokasyon

İstinye Üniversitesi Liv Hastanesi'ne 200 metre uzaklıkta olan proje, Akbatı AVM'ye 800 metre, TEM Otoyolu'na 850 metre, Esenyurt İlköğretim Okulu'na ise 320 metre uzaklıkta yer alıyor. Ayrıca proje Torium AVM'ye, Marmarapark AVM'ye, 5M Migros'a ve Bahause'a 5 dakikalık bir mesafede konumlanıyor.

Meydan Ardıçlı projesi teslim tarihi

Satışları lansman öncesinde başlayan projede anahtar teslimlerinin 2019'un son çeyreğinde yapılması planlanıyor.
 
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin