Ana Sayfa Etiketler Fiyat listesi

Etiket: fiyat listesi

Emlak ve inşaat sektöründeki önemli konut projelerinin Fiyat Listesine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Bir konut satın alırken belki de en önemli parametre projenin fiyatıdır. Hangi amaçla alınıyorsa alınsın ister yatırım ister oturum projelerin Fiyat Listesi değerlendirmenin neredeyse en başında yer alır. Sosyal donatı, lokasyon, bina özellikleri, konutların içinde teslim edilecek ayrıntılar projenin fiyatlarında belirleyici rol oynayan etkenlerdendir. Konut seçimi yaparken yaşamak istediğiniz ev için ödeyeceğiniz tutarın özellik olarak karşılığını ne kadar alacağınızı değerlendirmeniz de önemli rol oynuyor. Projelerin Fiyat Listesine göz atarak aradığınız kriterlere uygun yaşam alanı sunan projeleri belirleyebilirsiniz.

Bulvar 312 Ankara konut projeleri  Etimesgut Eryaman mevkii üzerinde inşa ediliyor. Proje, bir Üçel İnşaat tasarımı olarak Ankara'nın yükselen değeri Etimesgut'ta hayata geçirilecek. Bulvar 312 Konutları için Kat Planı, Teslimat Tarihi ve Sosyal Alanlar 9 bin 638 metrekarelik arsa üzerinde inşa edilen yapı Eryaman Mevkii Şehit Osman Avcı Mahallesi’nde yer alacak. 15...

Mesa Koza 66 projesi

Mesa Mesken tarafından Ankara Çankaya'da inşa edilen Mesa Koza 66 projesinde satışlar devam ediyor.
Çolakoğlu Yapı ve Taç İnşaat ortaklığıyla Maltepe'de hayata geçirilen Enn Adalar Maltepe projesi yılbaşına özel "60 ay 0 faiz" kampanyasıyla alıcıları bekliyor.
İstanbul'un en gözde ilçelerinden Üsküdar'da yapımı devam eden konut projelerin detayları haberimizde...

Kumru Ankara projesi

Kuzu Grup tarafından Ankara'da inşa edilen Kumru Ankara projesinde satışlar devam ediyor.

Arcadia Life projesi

Vom Grup'un tarafından Çorlu'da Arcadia Life isimli konut projesi inşa edilecek.
Önkollar Awaji İnşaat tarafından Kartal’da Önkollar Kartal projesi hayata geçiriliyor.
Polatyol tarafından inşa edilen inşa edilen Eston Şehir Koru Bahçeşehir projesinde lansmana özel "yüzde 5 Peşin, 0,95 banka kredisi" kullanarak ev sahibi olunabiliy

Konak Butik projesi

Ergünkent inşaat tarafından Bursa Nilüfer'de hayata geçirilecek olan Konak Butik projesi 4 bin 200 metrekare arsa üzerinde yükselecek.

TEM Avrasya projesi

Fuzul Yapı ve Yol İnşaat ortaklığıyla Gaziosmanpaşa'da hayata geçirilen TEM Avrasya Konutları projesinde satışlar devam ediyor.
Pekdemir İnşaat tarafından Kocaeli'de hayata geçirilen Semt Kocaeli projesinde başlatılan ve ay sonunda bitecek kampanyayla yüzde 1 peşinat ve aylık yüzde 0,95 faizle ev sahibi olma imkanı sunuluyor. 
Ilgın İnşaat tarafından yapılan Türkiye’nin ilk master planlı kentsel dönüşüm projesi WE Haliç'in sunduğu şartlarla, kalitesiz yapı stoğundan dolayı bölgeyi terk edenlerin yeniden Gaziosmanpaşa'ya dönüş yapmalarını sağladığı belirtildi. 
Artaş İnşaat'ın Avrupa Konutları markası altında İstanbul'un Anadolu Yakası'ndaki ilk projesi olan Yamanevler'de güncel satış fiyatları ve ödeme planı haberimizde..

Bulvar 312 projesi

Üçel İnşaat tarafından Ankara Eryaman bölgesinde hayata geçirilmekte olan Bulvar 312 projesi 108 konut 23 ticari alandan oluşuyor.

Roya Gold projesi

Ofis projesi olarak hayata geçirilecek olan Roya Gold henüz satışa sunulmadı.
Aris Grand Tower projesinde satış fiyatları 310 bin TL'den başlıyor.
Daire fiyatlarının 505 bin liradan başaldığı Kordon İstanbul projesinde, 36 aya kadar sıfır faizle taksit imkanı sunuluyor.
Daire fiyatlarının 279 bin liradan başladığı Nef Çamlıtepe'de yüzde 1 peşinatla ev sahibi olma fırsatı sunuluyor.
Peşin alımlarda 260 bin TL’den başlayan fiyatların olduğu Kanyon Park projesinde sınırlı sayıda dairede geçerli olan vade farksız 60 ay taksit imkânı da bulunuyor.
İstanbul'un gözde bölgelerinden Ataköy'de, denize sıfır bir konumda yükselen SeaPearl Ataköy'de buçuklu daireler de olmak üzere toplam 7 farklı daire tipi bulunuyor.

YAZARLAR

Ayla Özer
65 YAZI