MANHATTAN’DA SATIŞ OFİSİ AÇTILAR!

0

Beyazıt Luma, Onur Sürmeli ve İlknur Yüksel’in kurduğu Satış Ekibi Ltd., uluslararası olma yolunda ilk adımını attı. “Satış Ekibi”, Türkiye’de satış ve pazarlamasını üstlendikleri konut projeleri için ABD’de New York Manhattan’da ofis açtı.

“Satış Ekibi” kurucu ortaklarından Onur Sürmeli; 7 yıl içinde aralarında İstanbul’daki Mashattan, Almondhill, Novus Residence, Beypalas, Innovia, Güneşli Konutları, Azurapark gibi dev projelerde 11 bin konutun satışı gerçekleştirdiklerini söyledi.

Artık uluslararası pazara açılacaklarını da anlatan Sürmeli, Türkiye’den ev sahibi olmak isteyen yabancı yatırımcıları hedefleyerek yeni bir yapılanma gerçekleştirdiklerini açıkladı. Türkiye’nin, özellikle tatillerini geçirmek isteyenler için ideal bir ülke olduğunu anlatan Sürmeli şunları söyledi;

ABD’de ciddi bir kitle var

“Türkiye’deki rezidanslar, otel yerine ev konforunda tatil yapmak isteyenleri de hedefliyor. Ayrıca uluslararası gayrimenkul arenasında yıldızı parlayan Türkiye, ABD’de umduğunu bulamayan yatırımcıları da cezbediyor. Biz burada ciddi bir hedef kitlesi olduğunu görüyoruz.”

Şirketlerin uluslar arası tanıtımını yapıyoruz

Türkiye’de satış ve pazarlama hizmeti verdikleri inşaat şirketlerinin uluslararası tanıtımını yaparak güvenirliklerini pekiştirdiklerini anlatan Sürmeli “Dünya markası olarak tanınmaktan memnuniyet duyuyorlar” dedi.

ABD’li müteahitlerle dirsek temasında

“Satış Ekibi”, yıllardır başarıyla uyguladıkları pazarlama modellerini şimdi Amerikalı müteahhitlere tanıtmak için harekete geçiyor. Onur Sürmeli “En önemlisi hemen her konuda dünyanın en gelişmiş ülkesi olan ABD’nin sektördeki tecrübelerinden faydalanmak ve kendimizi geliştirmek istiyoruz” diye konuştu.

Hazır Call Center’la full hizmet sunuyor

“Satış Ekibi”, bugüne kadarki 11 bin konut satışındaki tecrübesini ve 150 bin müşteriyle yaptıkları görüşmelerin tecrübelerini gayrimenkulde başarıyı yakalamak isteyen yapımcı firmalarla paylaşıyor. Projelere daha arsa aşamasında dahil olmayı tercih eden başarılı ekip, arsanın kullanımından maliyet hesaplamalarına, satış ofisinin organizasyonundan yapımcı firmanın tanıtımına kadar her aşamada etkin rol alıyor ve yol gösteriyor. Hatta satış ofisinin yönetimini, CRM yazılımlarını dahi gerçekleştiriyor. Böylece müteahhit firmaları personel eğitmek, call center kurmak gibi ekstra maliyetlerden de kurtarıyorlar.

 

Satış Ekibi Merkez Telefon: 0212 852 00 33

www.satisekibi.com
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin