9 Şubat 2023 Perşembe

Lotus Towers

İstanbul Başakşehir’de, Olimpiyat Köyü ile Türkiye’nin en büyük hastane kompleksi olan Çam & Sakura Şehir Hastanesi arasında, yaklaşık 8 bin metrekarelik arsa ve 37 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde Hayat Group tarafından geliştirilen Lotus Towers projesi; otel, rezidans ve ticari alanlardan meydana geliyor.

Çam Sakura Şehir Hastanesi’ne 200 metre mesafede yer alan proje, Olimpiyat Stadyumu’na 2 km, Botanik Park’a 5 km, Mall Of İstanbul’a 6 km ve İstanbul Havalimanı’na 20 km uzaklıkta bulunuyor.

2 blok halinde tasarlanan projenin A blokunda 1+1 apart, 2+1 premium suit kat planlarında 224 konut ve 24 ticari ünite, B blokunda ise 1+1, 2+1 ve 3+1 kat planlarında 102 rezidans daire inşa edilecek.

Hayat Group yatırımcılarına özel olarak tasarlanan ‘Hayat Elite Club’ sistemi, Lotus Towers projesinde de tüm kullanıcılara kuru temizlemeden çamaşırhane hizmetine, VIP transferden, yemek ve iş toplantı organizasyonları ve teknik desteğe kadar ihtiyacı olan tüm hizmeti tek bir noktadan 7/24 hizmet anlayışıyla sunuyor.

Projede satış fiyatları, ödeme koşulları, teslim tarihi gibi detaylı bilgiler önümüzdeki günlerde belli olacak.

Gökhan Bahadır
Gökhan Bahadır
1980 Bursa'nın İnegöl ilçesinde doğdu. İlkokul, ortaöretim ve lise hayatını İnegöl'de tamamladıktan sonra üniversiteyi Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünde okudu. 2011 yılından bu yana Emlakdream.com'da gece editörü olarak görev almaktadır.
RELATED ARTICLES

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Ayla Özer
342 YAZI