Ana Sayfa Etiketler Başakşehir Konut Projeleri

Başakşehir Konut Projeleri

İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan Başakşehir’de ortalama olarak konut satış fiyatları, son 12 yılda yüzde 200 civarında bir artış göstermiştir. Kira fiyatları da son 10 yılda yine ortalama olarak yüzde 200 yakınlarında yükseliş sergilemiştir. Başakşehir ilçesinde gerçekleştirilen bir yatırımın geri dönüş süresi ise yaklaşık olarak 23 yıl olarak hesap edilmiştir. İlçe sosyoekonomik olsrsk orta gelirli ailelerin yaşadığı bir bölgedir. Başakşehir ilçesine ulaşım TEM otoyolu ve demiryolu ile gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca otobüs seferleri de mevcuttur. Başakşehir konut projeleri dahilinde gerçekleştirilen bazı göze çarpan projeleri sayacak olursak: Referans Başakşehir Vadi, Kuzey Yakası, Grand Rezidans ve Eston Şehir Koru. Projelerdeki konut fiyatlarının ise 453.390 TL ile 875.000 TL arasında olması bekleniyor.

Fuzul Yapı tarafından Başakşehir'de inşa edilen Fuzul Başakcity Boutique projesi Vadiyaka projesine yakın bir konumda ön talep aşamasında alıcılarını bekliyor.
Akkent Doğa Konutları projesinin ikinci etabı 150 bin 397 TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıktı.
Megakent İstanbul’un son dönemde konut alanında parlayan ilçelerinden Başakşehir, yatırımcısına ciddi şekilde kazandıran konut projeleriyle dikkati çekiyor. 
Konut teslimlerinin yaklaştığı Avrupa Konutları Başakşehir'de yüzde 5 peşin 60 ay vade farksız ev sahibi olma fırsatları başladı.
Aydur İnşaat'ın butik projesi Başaktepe Evleri; İstanbul Avrupa Yakası ilçelerinden Başakşehir Atatürk Mahallesi Hürriyet Bulvarı'nda bulunan yaklaşık 7 bin 500 metrekare büyüklüğündeki arsa üzerinde hayata geçiriliyor. 2 blok halinde tasarlanan proje; tamamı 3+1 kat planında ve 118 metrekare büyüklüğünde 80 adet konuttan meydana geliyor. Başaktepe Evleri'nin konumu ve metro ile...
Kanal İstanbul projesinin gayrimenkul fiyatlarına olumlu yansıması açısından en çok Arnavutköy ve Başakşehir ilçeleri yararlandı.
Referans Başakşehir Vadi projesinde kişiye özel ödeme koşulları sunuluyor.
28 eylülde gerçekleştirilen basın toplantısının ardından 3. İstanbul projesi Grand Rezidans etabında hayata geçirilecek 140 dairede lansman satışları başladı.
3. İstanbul Başakşehir projesinde 2.350 TL'den başlayan taksitlerle 60 aya kadar sıfır faiz imkanı veriliyor.
Emlak Konut GYO'nun Kayabaşı 6. Etap arsa ihalesini kazanan Artaş İnşaat, Avrupa Konutları kalitesini Başakşehir'e taşıdı. Avrupa Konutları Başakşehir adı verilen yeni projede satışlar devam ediyor.
Vakıflar, Başakşehir'e bağlı İkitelli bölgesinde 34 milyon 710 bin lira olan kat karşılığı konut inşaat yaptıracak.
Başakşehirde bulunan S. Kuleler Projesinin sakinleri bir süredir diken üstünde. Sitede yönetim geçen Mayıs ayı sonunda değişti.
Avrupa Konutları Başakşehir Projesi Genel Özellikleri Emlak Konut GYO'nun, Başakşehir Kayabaşı'nda bulunan 72,7 dönümlük arsası üzerinde Artaş İnşaat ile birlikte geliştirdikleri Avrupa Konutları Başakşehir projesi , 11 blokta , büyüklükleri 124 ile 277 metrekare...
Başakşehir 1409-1 Projesi Genel Özellikleri Suudi Arabistan şirketi Alzamil Gayrimenkul , Seha Yapı , Adese ve Fuzul Yapı birlikteliğiyle kurulan ASAF İş Ortaklığı tarafından Başakşehir İkitelli 2 Mahallesi Rıfat Ilgaz Caddesi üzerinde , yaklaşık...
Vadiyaka Başakşehir Projesi Genel Özellikleri Vadiyaka Başakşehir projesinin adresi, konumu, lokasyonu, teslim tarihi, satış fiyatları, ödeme planı, kat ve vaziyet planları, projeye ait resimleri , projenin bulunduğu çevredeki okul, hastane ve alışveriş merkezleri gibi...
deluxia park

Yeniköy Konakları

SOSYAL MEDYADA EMLAKDREAM

1,960BeğenenlerBeğen
18TakipçilerTakip Et
493TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone