22 Mayıs 2024 Çarşamba
Ana SayfaManşetKonutlarda & Projelerde Pet Friendly Sertifika Öneriyorum…

Konutlarda & Projelerde Pet Friendly Sertifika Öneriyorum…

Acarlar Şirketler Topluluğu Pazarlama ve Satış Grup Başkanı Bilge Özdemir; yerleşim tercihinde evcil hayvan kriterlerini emlakdream.com‘a değerlendirdi ve öneride bulundu.

Acar Blu lounge alanında Acar Blu sakinlerini izliyorum. İçeri giren ve dışarı çıkanların büyük bir bölümüne “minik dostları“ eşlik ediyor.

Gününüzün modern dünyasında Aile kavramı; minik dostlarımızı kapsamaya başladı. Her geçen gün, evde hayatımızın bir parçası olan evcil hayvan olanakları  proje – konutta aranılan özellikler arasında yerini almaya başlıyor.

Evcil Hayvan Sahipliğini Araştırıyoruz

Acarlar Şirketler Topluluğu olarak yıllardan beri süre gelen talep & tercih araştırmamız evcil hayvan sahipliğinin artığını göstermektedir.

Acarkent Bütününde ve Proje Alanlarımızda Pet Friendly Bölgeler Sunuyoruz

  • Dakikalar içinde erişebileceğiniz tam teşekküllü Acarkent Veteriner Kliniği,
  • Tüm ihtiyaçlara cevap veren Acarkent pet shop,
  • Acarkent’in içinde uzun yürüyüşler yapabileceğiniz pet-friendly parkurlar,
  • Evcil hayvan dostlarımız için özel olarak hazırlanmış hem eğitim verip hem tuvalet ihtiyaçlarının karşılanabileceği özel alanlar,
  • Pet yürüyüş parkuru ve su dispanserinden atık torba dispanserine içinde oyuncaklarında bulunduğu yeşil oyun parkı

Konut Standartları “ Evcil Hayvanlara “ göre dizayn edilir mi?

Acar Verde – Acarkent projesinde; proje olanakları dışında evcil hayvan ihtiyaçlar düşünerek kat’ta bahçe niteliğini, daireyi çevreleyen teraslara taşıdık.

Acaba; konut içinde evcil hayvan ihtiyaçlarına yönelik ıslak hacim – oda düzenlemeleri geliştirebilir miyiz?

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Belediyeler, Veterinerler Odası ve ilgili sivil toplum kuruluşları ile konutta “evcil hayvan“ bakım standartları geliştirme ve “evcil hayvan dostu“ sertifika yolu açılabilir mi?

PROJE BİLGİ FORMU

Bilge Özdemir
Bilge Özdemir
Bilge Özdemir, pazarlama ve işletme konularında yurtdışı ve yurtiçinde eğitim almış ve önde gelen firma ve gayrimenkul projelerinde uzun süre üst düzey profesyonel yöneticilik yapmış, sektörü bilen, proje geliştirip yönlendiren, proje pazarlama ve satış misyonundan gelen vizyon sahibi girişimcidir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI