Ispartakule’de yeni proje: Ebruli Ispartakule

Ispartakule'de inşaatı devam eden Ebruli Ispartakule projesi; 10 ocak 2018 tarihinde gerçekleştirilecek basın toplantısıyla kamuoyuna ve yatırımcılara tanıtılmasının ardından lansman satışlarına sunulacak.

0

Avcılar ilçesi sınırları içinde yer alan Bahçeşehir’e komşu konumdaki Ispartakule mevkii Tahtakale Mahallesi Ispartakule Bulvarı üzerinde bulunan Emlak Konut GYO’ya ait 41 bin 168 metrekarelik arsa üzerinde Torkam İnşaat, Sıtar İnşaat ve Aslan Yapı tarafından projelendirilen Ebruli Ispartakule’de lansman satışları 10 ocak çarşamba günü gerçekleştirilecek basın toplantısının ardından başlayacak.

Ebruli Ispartakule’de teslim tarihi, kat planları ve sosyal alanlar

4 katlı konak tarzı apartmanlar ve 28 katlı bloklar halinde Özgüven Mimarlık tarafından tasarlanan proje; büyüklükleri 114 ile 208 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 kat planında 724 konuttan ve 55 ticari ünitenin olduğu bir çarşıdan meydana geliyor.

Ortak alanların aydınlatılmasında yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanılacağı projede atık sular da su arıtma havuzlarında geçirilerek bahçe ve yeşil alanların sulanmasında kullanılacak. Kapalı otopark alanlarında elektrikli araçlar için şarj dolum ünitelerinin de bulunacağı projenin sosyal donatı alanları arasında çocuklar için oyun alanları, basketbol sahası, fitness merkezi, sauna, hamam, süs havuzları, açık ve kapalı otopark alanları, kafe ve restoranlar, alışveriş mağazaları ve 7/24 güvenlik bulunuyor.

Ebruli Ispartakule’de satış fiyatları, ödeme koşulları ve projenin konumu

Projede ön satış döneminde fiyatlar 2+1’lerde 494 bin TL’den, 3+1’lerde 646 bin TL’den ve 4+1’lerde de 876 bin TL’den başlıyor. Ödeme planı olarak vade farksız 60 ay taksit avantajı var.

Yapımı devam eden metro hattının bölge istasyonuna yürüme mesafesinde olan projeden TEM Otoyoluna 1 dakikada, Atatürk Havalimanı ile yapımı devam eden 3. havalimanına 15 dakikada, Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne de 20 dakikada erişim sağlanabiliyor.
    ****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

    Yorum Yapın

    Lütfen yorumunuzu girin!
    Lütfen isminizi girin