29 Ocak 2023 Pazar
Ana SayfaManşetİnanç Kabadayı: "Hedefimiz 2022'de yüzde 30 büyümek ve 3 yıl içinde 1.700...

İnanç Kabadayı: “Hedefimiz 2022’de yüzde 30 büyümek ve 3 yıl içinde 1.700 kişilik yeni istihdam sağlamak..”

14 aralık 2021'de düzenlenen basın toplantısıyla habercilerle bir araya gelen Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı, emlakdream.com Yayın Yönetmeni Ayla Özer'e 2022 yılı hedeflerini açıkladı.

İnanç Kabadayı’nın açıklamaları şöyle:

“Geçtiğimiz 3 yıllık dönemde 6 projemizin teslimini planlama yapmıştık bu yıl sonu itibari ile de teslim etmiş oluyoruz. 2022 yılı itibari ile 7 yeni proje planlamamız var. Önümüzdeki üç yıl içinde bu projelerin yatırımını planlayacağız. Bunların 4’ü İstanbul’da 3’ü İzmir’de.

İstanbul’da Beyoğlu’nda, Kasımpaşa’da, Çekmeköy’de, İspartakule’de projelerimiz olacak. Beyoğlu Hasköy’deki projemiz otel ve konuttan oluşan karma bir proje olacak. Kasımpaşa’da tarihi bir un fabrikasının restorasyonu ve turizm otel ve ticari alana çevrilmesi ile ilgili bir proje olacak iki yıllık bir planlama süreci var. Çekmeköy’de 2022’nin ikinci yarısında yeni projeyi satışa çıkmayı planlıyoruz. Ispartakule projemizde inşaat başladı. Ön talepleri toplamaya başladık. 2022’nin ilk aylarında lansmanını yapmayı planlıyoruz.

İzmir’de üç proje geliştireceğiz. Alsancak’ta şehir merkezinde tren garı ile fuar alanına çok yakın bir bölgede konut ve ticari ünitelerden oluşacak. Urla’da 70 villa yapmayı planlıyoruz. Dikili’de de yaklaşık 100 bin metrekare arazi içerisinde villalardan oluşacak.

2022 yılı için yüzde 30 oranında büyüme ve 7 projeyle önümüzdeki 3 yıl içinde 1.700 kişilik yeni istihdam sağlama hedefimiz var.

Konut fiyatlarında pandemi bittikten sonra 2022 ikinci yarısının sonunda fiyatlar oturacak. Yukarı yönlü ivme olacak. Konut yatırımcısına aslında eski maliyetten yapılmış olan projeler büyük fırsat barındırıyor. Eski maliyetten olan projeler tükenmek üzere. Biz tüm projelerimizde 24 aydan 48 aya kadar farklı ödeme planları uygulayıp tüketicinin istediği konuta ulaşmasını sağlıyoruz. Konut, hala kârlı bir yatırım aracı.”

Ayla Özer
Ayla Özer
1969'da Bursa'da doğdu. Evli ve bir kız çocuk sahibi. İlk, orta ve lise eğitimini İnegöl Lisesinde tamamladıktan sonra Uludağ Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümünnden mezun oldu. Öğrencilik yıllarında Bursa'da Barışçı Ajansta müşteri temsilcisi olarak başladığı iş hayatına 1992 yılında Sabah Gazetesi Reklam Satış, TGRT Televizyonu Reklam Müdürlüğü, Vatan Gazetesi Reklam Direktörlüğü olarak devam etti. 2011'de emlakdream.com'uu kuran Ayla Özer halen emlakdream.com'un Yayın Yönetmenidir.
RELATED ARTICLES

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Ayla Özer
342 YAZI